Někdo v energii kamenů věří, jiný zase ne. Pravdou zůstává podle posledních a dřívějších vědeckých poznatků:

Stejně jako voda má pamět i minerály zaznamenávají okolní energii. Proč? Už v roce 1906  prolomila věda poznání o tom, že molekuly atomů prostupují vším, tedy i lidským tělem, horninou, kamenen..... Všudypřítomné pohybující se molekuly atomu.

''Naučili jsme se všechny potřebné věci do života'', ale jak velmi málo známe sílu mašeho myšlení, podvědomí, nevědomí a sami sebe?

A také o tom je Chakra Original & ZenZai Fitness program pro ženy. Nastavení, propojení správného a zdravého směru v životě. Minerály Chakra Original jsou velmi příjemný doplňek k urychlení, posílení a uzdravení pánevního dna a dalších nemoci.

Chakra pomůcky, jako kterékoliv jiné drahé kameny, mají svoji paměť. Pamatují si všechny energie, se kterými přišly do styku, a tyto energie můžou prakticky na kohokoliv zase přenést. Je proto bezpodmínečně nutné váš Chakra pravidelně čistit (a to nejen z hygienických důvodů, ale také energetických) a nabíjet.

K energetickému čištění vaší Chakra pomůcky se nejlépe hodí vlažná tekoucí voda (případně potok), kterou nechte na kámen několik minut téct. Nezapomeňte svůj Chakra tímto způsobem ošetřit hned po zakoupení, před prvním použitím.


AMETYST (Amethyst Spiritual)
Ametyst je považován za jeden z nejmocnějších kamenů s ohromnou ochrannou silou, vysokými spirituálními vibracemi a silnou léčivou a očistnou mocí. Patří ke kamenům, které vyzařují ženskou energii - jemnou ženskou sílu a empatii. Tento Chakra by se neměl nabíjet na přímém slunci (na slunci ztrácí i svoji barvu), pro jeho energetické nabití doporučujeme raději měsíční svit.


RŮŽENÍN (Rose quartz Self-love)
Růženín se řadí mezi nejsilnější zesilovače energie mezi polodrahokamy a je považován za kámen srdce a lásky. Jako materiál pro pomůcky Chakra jsme ho vybrali zejména pro jeho schopnost učit sebelásce. Patří ke kamenům, které vyzařují ženskou energii - jemnou ženskou sílu, něžnost a harmonii. Tento Chakra by se neměl nabíjet na přímém slunci (na slunci ztrácí i svoji barvu), pro jeho energetické nabití doporučujeme raději měsíční svit.


KŘIŠŤÁL (Crystal Clear)
Křišťál je považován za kámen čistoty a nejúčinnější univerzální polodrahokam. Hraje důležitou roli při harmonizaci člověka jako celku, čistí duši a propojuje tělo s myslí.Patří ke kamenům, které v sobě spojují mužský i ženský princip – tvořivou sílu a průbojnost, ale i něžnost a empatii. Tento Chakra se díky dvojí polaritě může nabíjet jak na přímém slunci, tak v měsíčním světle.


OBSIDIÁN (Obsidian Healing)
Černý obsidián je ochranný kámen, jež jsme vybrali pro pomůcky Chakra pro jeho silně léčivé účinky. Vynáší z vašeho nejhlubšího nitra na povrch pravdu, odhaluje emocionální bloky a traumata a pomáhá je jednou pro vždy vyřešit. Patří ke kamenům vyzařujícím mužskou energii podporující proces léčení, odvahu a silnou vůli. Tento Chakra se nabíjí přímými slunečními paprsky, které mu opět vrátí jeho sílu.


JADEIT (Jade Harmony)
Bílý jadeit je posvátným kamenem Dálného východu přinášejícím klid a vyrovnanost. V takovém stavu pak pomáhá objevit moudrost a pochopení pro vše, co se kolem nás děje. Stabilizuje osobnost a uvádí duši do souladu s tělem. Patří ke kamenům vyzařujícím ženskou energii přinášející vnitřní mír a harmonii do naší duše. Tento Chakra se nabíjí přímými slunečními paprsky po libovolně dlouhou dobu.

Ostatní léčivé minerály naleznete v naší nabídce Yoni vajíčka

E-shop Chakra Original: https://www.chakra.cz/chakra-original-e-shop