Při výběru správného Yoni vajíčka je důležitý prvotní pocit, intuice. V dnešní době né vždy a u každého je tento vnitřní pocit intuice správně nastavený. Proto mne neváhejte kontaktovat, ráda vám poradím, pomůžu při výběru správného Yoni vajíčka podle vaší osobnosti a potřeby vašeho zdraví. 

Jako vystudovaná zdravotní sestra, letitá lektorka fitness forem, intuitivního myšlení a oficiální lektor STOB proti obezitě s více jak 20-ti letou praxi jsem vytvořila ucelený koncept Zen Zai Fitnes & Harmonie ženy, ke kterému jsem přidala své osobní zkušenosti v terapeutických, léčebných metodách, které výrazně ovlivňují, značně zlepšují a hlavně uzdravují náš život. Na setkání s vámi se těší Anita.


Další, vaše velice časté dotazy se týkají toho, zda opravdu jsou naše výrobky ručně tvořené. 
Nám v Chakře na procesu výroby našich produktů velice záleží. Proto jsme například nezvolili nejlevnějšího výrobce, ale takového, který nás dokázal přesvědčit o tom, že naše produkty vznikají za spravedlivých podmínek jak pro zaměstnance, tak pro životní prostředí.
Nejen ruční výrobou, ale třeba i tím, že maximální počet zaměstnanců je 6-11. Nejedná se teda o žádnou pásovou výrobu ani tovární kolos. Dalším důležitým aspektem byly i fotky z výroby, kde produkty vznikají ruční prací v prostředí, které je na míle vzdálené sériové výrobě v továrně.