A když to vezmu do hodně hlubokých detailů nás žen, pak je takové poznání absolutní pecka! Při fyzickém cvičení pánevního dna, při používání yoni vajíček a vůbec při pohybu a péči o tělo formujeme svoji duši, pokud vše co děláme je vědomé a s pocitem radosti. Při meditaci, dechovém cvičení, relaxaci, zkrátka při vědomé péči o svoji duši formujeme zároveň i svoje tělo. Vše souvisí se vším. Vědomá práce na sobě samé je neskutečně efektivním procesem a jakmile ho pochopíte, bude vás bavit. Nejde ho vyčíst nebo naučit se z knížek s tím, že už asi víte, co to je. Ne! Prostě to cítíte, vnímáte a každá buňka v těle reaguje. To je správně.

Každá buňka našeho těla je naším vesmírem. Vesmír sám je mandalou, která se skládá z nekonečného počtu dalších mandal nejrozličnějších dimenzí a energií. Všechny mandaly světa vychází ze středu, z tečky uprostřed kruhu. Toto místo, které nemá místo ani rozměr si v podstatě tento bod nelze ani představit, ani ho správně vnímat, ani ho nijak uchopit. Je to proto, že nepatří do našeho duálního světa. Tento bod je metafyzický, chybí mu rozměr, orientace a forma. Pochází z Jednoty. V tomto bodu je zahrnuto vše. A jako odraz tohoto neprojeveného vznikla mandala - kruh, jako forma zjevení bodu. Vyznačuje obsah a tvar. Metafyzické a fyzické. Zkrátka v každé části, v každé maličkosti je obsažen celek. 

My lidé zatím umíme rozpoznávat věci v duálním světě, proto potřebujeme tělo, svět viditelných forem. Jsme součástí vesmíru, jen si to ,bohužel, neuvědomujeme nebo nechceme. Takže i kruh-mandala je prolnutím. Učíme se poznávat to co je za tím, to neviditelné. Pohyb je principem bytí, klid je principem středu. Cokoliv děláme, děláme proto, že hledáme náš střed. Proto nás životem provází neustálá nespokojenost. Nemáme, a není trvalé spokojenosti. V momentě, kdy dokážeme najít Boha v sobě samých, pak dokážeme najít svůj střed, který nás vysvobodí z nespokojenosti. Přirozeně rozvibrujete energii lásky, která uzdravuje. Cílem je umět nacházet celek v každé části všeho. Jakmile se naučíme být ve svých aktivitách vědomí, pak je cesta k vlastnímu středu úžasným zážitkem. Pak už nechcete jinak. Baví vás tento proces, který očišťuje, uklidňuje a posouvá vpřed. 

Mandaly jsou krásným doplňkem při práci se sebou. Ať je použitá jako zářič do prostoru, či jako posílení energie během cvičení, nebo čistí energii kolem vás. Použití je neomezené. Propojení energie mandaly a správně nastavených kombinací a cviků s yoni vajíčky neskutečně zesílíte to, co se ve vaší pánvi odehrává. Energie se probouzí, vaše vnitřní žena ožívá a najednou "wow"... 

Malování a vnášení energie mandal či zařičů do osobních kartiček je nadstandartní službou na objednávku, kterou máme pro naše zákaznice. Stejně tak možnosti výběru yoni vajíček na míru dle výkladu mandalových tarotů. Pokud máte pocit, že toto je přesně pro vás, tak nás v případě vážného zájmu kontaktujte mailem či telefonicky. Proberem spolu možnosti a finanční nastavení těchto služeb.

Vaše Anita