V dnešní době je stále více mladých žen, které dlouhodobě nemohou otěhotnět. Je to, bohužel, smutný fakt této uspěchané doby, která nás odklání od reality a v podstatě nás samých. Já sama jsem před více jak 20ti lety slyšela od své gynekoložky, že nebudu moci otěhotnět, že to musíme podpořit hormonálně, a ať jsem ráda, pokud vůbec 1 dítě budu mít. Dnes mám 3 a poslední se mi narodilo v 41 letech. Pokud tzv.není fyziologicky či geneticky problém závažný, pak se tělo dá krásně nastavit tak, aby spermii přijalo a udrželo. 

Pochopení celého procesu je velice důležité, stejně jako samotná práce sama na sobě. Za léta praxe s ženami mě stále překvapuje, s jakým přístupem do toho ženy jdou. Mnohdy i přes veškeré rady si tlačí stejně svoji "hlavu", a výsledek nepřijde. Spousta žen totiž nechce přijmout fakt, že musí čekat. Že zkrátka ještě něco musí pochopit. No, a  za rok se vrátí ve stejném, či snad i horším stavu. Bezradné, frustrované. Ale to není vůbec třeba zažívat! 

Faktorů, které ovlivňují schopnost otěhotnět je spousta, a stejně jako nejde cvičit jen břicho, protože si myslím, že to stačí, tak nelze "chtít miminko" stejně. Někdy je třeba zajít mnohem více do hloubky, odkrýt vrstvy energie, která brání početí, zapracovat na tom, pochopit, přijmout, a ono to přijde. Někdy se vše povede do pár týdnů, někdy za půl roku, někdy i déle. Ale čas je relativní a přístup každé ženy osobitý. Tato problematika je velice obsáhlá, a hlavně hodně individuální. Každá žena má svůj vlastní příběh, který si musí projít jen ona sama. 

Proto pokud je vám tato problematika blízká, a trápí vás, že miminko nepřichází, neváhejte mne kontaktovat. 

Na setkání s vámi se těší Anita.

Kontaktní formulář:

https://www.chakra.cz/zenzai-fitness-harmonie-zeny