Terapie jdoucí až do podstaty vaší duše. Propojením pradávných technik a moderních poznatků  moderní ''medicíny'' si uvědomíte sebe samu v tom nejhlubším nitru svého já. Omladíte svoje buňky, osvěžíte své tělo a vnitřní krásu.

Jako vystudovaná zdravotní sestra, letitá lektorka fitness a oficiální lektor STOB proti obezitě jsem vytvořila ucelený koncept, ke kterému jsem přidala své osobní zkušenosti v terapeutických metodách, které výrazně ovlivňují, značně zlepšují a hlavně uzdravují náš život. 

- Marma Terapie je velmi účinná pro odbourávaní stresu, zklidněňí a uvolnění. Velmi účinné pro lepší funkci paměti. Dokonale vyčistí a odlehčí přetížení mozku (či jiné části těla), uvolňuje spasmy a navrací harmonii do těla.

- Biodynamika a energie pánevního dna: práce na kompletní harmonizaci a uzdravení pánevního dna. Od spodní základní  čakry se odvíjí vše v našem životě. Prevence proti nemocem, zlepšení a zesílení prožitku v intimním životě, pomoc při plánovaném těhotenství, boletivé menstruaci. Nefunkčnosti hlubokého stabilizačního systému atd.

- Léčebné kódy:  velmi účinná metoda podle Dr.Loyda, kdy nacházíme příčiny v paměťových buňkách a jejich uložených vzorců v podvědomí většinou nesené z dětství. Vynikající metoda pro lepší život, partnerství a zdraví. 

- Cranio-Sakral Therapy: skvělá metoda pro harmonizaci těla. Optimalizuje nervový a hormonální systém. Odstraňuje negativní tělesné a emocionální účinky stresu. Posiluje odolnost vůči onemocněním. Spouští se samoléčivé mechanismy v těle! 

- Intimate Healing: poradenství pro spokojené partnerství a zdraví. Být spokojená sama se sebou a se svým partnerem je základ pro šťastný a úspěšný život. 

- Chakra Original: minerály a polodrahokamy všeobecně jsou tu od nepaměti a jejich síla značně ovlivňuje náš život, naše zdraví,  energii v našich domovech..  Naše produkty jsou zacílené na zlepšení a uzdravení  pánevního dna, zlepšení intimního života a všeho krásného v nás samých. Ráda vám poradím a vyberu minerál podle vaší potřeby, osobnosti, intuice.

Neváhejte mne kontaktovat pro více informaci z programu Zen-Zai Fitness (viz kontaktní formulář) a získejte hodnotný dárek od Chakra Original. Na setkání s vámi se těší Anita Burkoň.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Diskuse