Bachova terapie v sobě skrývá mnohem více, než by se zdálo. Jemné pohlazení za pomocí správně namíchaných esencí z květů, rostlin či stromů je neskutečně úžasným pomocníkem při zvládání životních situací, ve kterých nás sužují negativní emoce, postoje, názory a jiné neduhy. Mnohdy nám ani nedochází, že stres a negativní postoje jak k okolí, tak k sobě samému zahalí vše, co potřebujeme vidět a vnímat pro to, abychom šli v životě tou správnou cestou. 

Na veškeré negativní emoce, jako jsou např:

- nedůvěra v sebe samé, strachy, extrémní přecitlivělost, zbytečná starostlivost, nezájem o sebe, nezájem o okolní svět, sklíčenost, zoufalství, pocity osamění, pochybnosti o sobě, ztrátu sebevědomí, úcta k sobě, únava, vyčerpání, deprese, sebelítost, sklíčenost, zahořklost, pocity zklamání, stydlivost, panické ataky, nenávist, žárlivost, frustrace, nerozhodnost, syndrom vyhoření, extrémní dominantnost, kritické situace, šok, nespavost, nenávist.... a spoustu podobných emočních stavů, vám správně namíchaná esence neskutečně pomůže a vy zase budete moci kráčet životem snadněji a s úsměvem :)

Pokud si uvědomujete, že potřebujete, a hlavně chcete, řešit takovéto stavy, pak neváhejte a objednejte si konzultaci, kde vám naše lektorka a koučka namíchá na míru esenci, kterou pohladíte svoji duši a rozzáříte si tak své žití.