Čím více minerálům a Yoni vajíčkům porozumíme, tím účinněji fungují. Polodrahokamy a minerály jsou ve skutečnosti velmi silná ozdravná energie z přírody. Minerály fungují jako velmi účinné přijímače a vysílače energie. Neviditelné molekuly atomu, které prochází veškerou hmotou na této zemi (včetně lidského těla) jsou doslova koncentrované v pozitivní energii minerálů. Ve formě Yoni vajíčka velmi pozitivně ovlivňují energii a zdraví v oblasti pánevního dna každé ženy, která pochopila funkci a účel Yoni vajíčka.

Péče o Yoni vajíčka a Intimní hůlky

Péče o Yoni vajíčka a Intimní hůlky

Pokud právě Yoni vajíčka, nebo jiné krystaly nepoužíváte, zabalte je po očištění do hedvábí nebo sametu. Tím minerálům zabránite pohlcovat cizí záření. Existuje několik málo kamenů, které dokáži vyčistit vaše Yoni vajíčko, nebo intimní hůlku a to jsou citrín, kyanit a azeztulit. Čistý křemen a karneol dokážou vyčistit ostatní polodrahokamy, ale následně potřebují také vyčištění.

Čištění yoni vajíček a yoni intimních hůlek


V  čem je Chakra Original vyjímečná

V čem je Chakra Original vyjímečná

Péče o své tělo je třeba vnímat komplexně. Pak se dostaví krásné výsledky a máte ze sebe radost.

- článek najdete po rozkliknutí názvu: v čem je Chakra Original vyjímečná


Yoni vajíčko Lapis Lazuli

Magická energie minerálů a Yoni vajíčka Lapisu Lazuli

Seznamte se s extrémně energeticky silným minerálem ve tvaru Yoni Lapisem Lazuli,
který se pro svoji obrovskou sílu nesmí používat jako jeden z mála minerálů v oblasti pánevního dna.
Naopak místo, kde tento minerál působí velmi blahodárně a jeho účinky jsou na lidském organismu skoro
až zázračné je oblast těla nad bránici a pro povzbuzení intuice v oblasti třetího oka (otevírá třetí oko)!


Získání síly z Yoni vajíčka a řeč minerálů.

Získání síly z Yoni vajíčka a řeč minerálů.

Již dávné civilizace věřily, že kameny jsou živé. Pokud souzníte s kameny, chcete je používat a spojit se s jejich energií , pak s nimi mluvte, držte je, tiše meditujte, žádejte o pomoc.. Zkrátka vnímejte je jako živoucí součást sebe samých. Ne každý kámen s vámi bude rezonovat, proto i výběr samotných yoni vajíček, intimních erotických pomůcek není jen plochou cestou objednání si.. A o to je to horší, když si je chceme pořídit pouze za účelem "měla bych", nebo chci  - "je to moderní" apod. Yoni vajíčka a minerály obecně silně aktivují....

- pokračování článku po rozkliknutí názvu článku: "Získání síly z Yoni vajíčka a řeč minerálů. Rituály s Yoni."


Mandalový tarot a výběr minerálu pro vaše Yoni

Mandalový tarot a výběr minerálu pro vaše Yoni

Moje motto: "Buď silná ve svém středu, a budeš silná i v životě" mi  "přišlo" před pár lety, během cvičení, kdy mi doslova proletěla tělem tato úžasná myšlenka. Ač jsem si to tehdy neuvědomovala, jakou má sílu a kolik je v ní pravdy, došla jsem procesem vlastní práce na sobě k tomu, jak silná je to pravda a jak funkční je to proces. Pocit, který vás v životě vede je tím, co máte poslouchat. Tím si tvoříte svůj svět, svoji vlastní mandalu. Pokud vás baví na sobě pracovat, pak zákonitě otvíráte dveře novým zkušenostem a poznávání sebe samých. 

Článek pokračuje po rozkliknutí názvu článku.


Pánevní dno a tajemství energie

Pánevní dno a tajemství energie

V poslední době se mi stále více ozývají ženy, které mají problémy v pánvi. Ať je to pokles pánevního dna, uvolněné svaly, bolesti zad, vypouklé břicho, časté záněty, bolestivost při styku, hrozící hysterektomie, cysty, nádory, myomy, výtoky, nebo stále ožehavější stav, že nemohou otěhotnět. A co je smutné je, že k tomu všemu se toto děje u stále mladších žen. Milé dámy, bohužel, faktem je, že.....

- článek pokračuje po rozkliknutí názvu článku.