Čím více minerálům a Yoni vajíčkům porozumíme, tím účinněji fungují. Polodrahokamy a minerály jsou ve skutečnosti velmi silná ozdravná energie z přírody. Minerály fungují jako velmi účinné přijímače a vysílače energie. Neviditelné molekuly atomu, které prochází veškerou hmotou na této zemi (včetně lidského těla) jsou doslova koncentrované v pozitivní energii minerálů. Ve formě Yoni vajíčka velmi pozitivně ovlivňují energii a zdraví v oblasti pánevního dna každé ženy, která pochopila funkci a účel Yoni vajíčka.

Mandalový tarot a výběr minerálu pro vaše Yoni

Mandalový tarot a výběr minerálu pro vaše Yoni

Moje motto: "Buď silná ve svém středu, a budeš silná i v životě" mi  "přišlo" před pár lety, během cvičení, kdy mi doslova proletěla tělem tato úžasná myšlenka. Ač jsem si to tehdy neuvědomovala, jakou má sílu a kolik je v ní pravdy, došla jsem procesem vlastní práce na sobě k tomu, jak silná je to pravda a jak funkční je to proces. Pocit, který vás v životě vede je tím, co máte poslouchat. Tím si tvoříte svůj svět, svoji vlastní mandalu. Pokud vás baví na sobě pracovat, pak zákonitě otvíráte dveře novým zkušenostem a poznávání sebe samých. 

Článek pokračuje po rozkliknutí názvu článku.


Pánevní dno a tajemství energie

Pánevní dno a tajemství energie

V poslední době se mi stále více ozývají ženy, které mají problémy v pánvi. Ať je to pokles pánevního dna, uvolněné svaly, bolesti zad, vypouklé břicho, časté záněty, bolestivost při styku, hrozící hysterektomie, cysty, nádory, myomy, výtoky, nebo stále ožehavější stav, že nemohou otěhotnět. A co je smutné je, že k tomu všemu se toto děje u stále mladších žen. 

Milé dámy, bohužel, faktem je, že..... Článek pokračuje po rozkliknutí názvu článku.