Cranio-Sacral & Harmonie zdraví je program určený pouze pro ženy.

Z mého pohledu absolutně jedna z nejlepších technik pro harmonizaci, ozdravení a vitalitu těla. 

I přes 8mi letou praxi mám k této technice velký respekt a provádím ji s pokorou a láskou. A stále mě překvapuje svými výsledky :)  Ty se mnohdy dostavují až po delší době, kdy je nutné jen vydržet a s radostí vnímat postupné změny, které začne tělo vykazovat. Z toho může být výsledek opravdu rychlý a již po prvním ošetření je to znát. 

Dochází k uvolňování tělesných spasmů úpravou kraniálního rytmu mozkomíšního moku. Ten má, stejně jako srdce,  svoji pulzaci. Jejím správným diagnostikováním a následnou harmonizací dochází k přirozené autokorekci. Spouští se samoléčivé mechanismy, tzv. vnitřní moudrost, těla. Optimalizuje funkci nervového a hormonálního systému, odstraňuje negativní tělesné a emocionální účinky stresu, posiluje odolnost vůči onemocnění. Účinnost této techniky zvyšuji speciálními cviky, kterými aktivujeme hlubší tělesné procesy v oblasti pánevního dna.

Základní cena 90 minut pro 1 os. je 1499,-kč 

Cena po slevě 949,-kč , 90 minut  pro 1 os. platí při zakoupení léčivých minerálu či Yoni vajíček zn. Chakra Original nebo pro stálou klientelu programu ZenZai fitness a při předplacené permanentce na lekce z programu ZenZai Fitness & Harmonie ženy


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná