Blog

Čím více minerálům a Yoni vajíčkům porozumíme, tím účinněji fungují. Polodrahokamy a minerály jsou ve skutečnosti velmi silná ozdravná energie z přírody. Minerály fungují jako velmi účinné přijímače a vysílače energie. Neviditelné molekuly atomu, které prochází veškerou hmotou na této zemi (včetně lidského těla) jsou doslova koncentrované v pozitivní energii minerálů. Ve formě Yoni vajíčka velmi pozitivně ovlivňují energii a zdraví v oblasti pánevního dna každé ženy, která pochopila funkci a účel Yoni vajíčka.

Yoni vajíčko zdarma

Získejte Yoni vajíčko, Goa Sha, nebo Face Roller zdarma k vaší objednávce.

Číst více »
V čem je Chakra Original výjimečná

Potíže v pánevní oblasti má obrovské procento žen. Pochopení sebe samé, odstranění bloků, vnímání vlastní energie a vyladění se na své vnitřní já dokáže zázraky.

Číst více »
Magnezit energie z přírody

Yoni vajíčko Magnezit má silný vliv na mysl, uvádí mozkové hemisféry do souladu, pomáhá vyvolávat podnětné myšlenky a usnadňuje jejich uvedení v životě. 

Yoni vajíčka Magnezit mají uklidňující účinek na lidskou mysl, přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu.

Tento minerál představuje podporu pro nervozní a ustrašené jedince. Pomáhá jim překonávat podrážděnost a netoleranci.

Číst více »
Dárek pro ženy

Nevíte si rady jaký dárek koupit své partnerce, nebo jste žena a chcete si udělat radost vhodným minerálem?

Potom jste na stránkách e-shopu Chakra Original s nabídkou polodrahokamů a intimních minerálů velmi správně.

V nabídce e-shopu je několik možností jak si udělat radost z krásného dárku, nebo jak potěšit a pozitivně překvapit svou partnerku.

Číst více »
Mystický a ochranný Labradorit

Léčebné použití tohoto kamene je především pro poruchy očí a mozku. Přináší úlevu od stresu a reguluje metabolismus. Energie tohoto polodrahokamu uzdravuje nachlazení, dnu a revmatismus.

Kámen Labradorit uklidňuje příliš aktivní mysl a současně dodává energii vaší představivosti tím, že přináší nové pozitivní a inspirativní myšlenky.

 

Číst více »
Polodrahokam Avanturín

Yoni vajíčka a intimní hůlky Avanturín dokážou po tělesná stránce navodit příjemný pocit vyrovnanosti.

Minerál Avanturín udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energii, podporuje regeneraci srdce.

V duchovní rovině Avanturín chrání srdeční čakru, kterou pomáhá bránit a chránit před psychickým vampyrizmem odsávajícím srdeční energii!

Číst více »
Životní energie Yoni vajíčka Karneol

Karneol svou pozitivní energii odstraňuje a chrání před závisti, zlobou, vztekem. Utišuje zlost a brání vzniku negativních citů, jenž nahrazuje láskou k životu.

Číst více »
Polodrahokam Červený Jaspis

Objevte duševní a fyzické vlastnosti polodrahokamu Červený Jaspis. Vyváženost - Rovnováha - Láska - Porozumění. Vyzkoušejte Yoni vajíčka nebo intimní hůlky Červeného Jaspisu, které odstraňují negativní energii, toxicitu těla, nebo harmonizují sexuální energii.

Číst více »
Tajemná energie Yoni vajíčka Lizardit

Minerál Lizardit, nebo Antigorit se v Evropě nabízí jako polodrahokam Jadeit. Jadeit je však velice drahý polodrahokam a cenově na úrovni vzácných smaragdů. Proto pokud nějaký obchodník nabízí k prodeji Jadeit buďte velmi obezřetní! Polodrahokam Lizardit se řadí mezi skupinu minerálů SERPENTINE což je označení pro minerály, které obsahují více než dvacet různých druhů minerálů. A v tom právě spočívá unikátnost polodrahokamů Lizardit.

Číst více »
Co skrývají vaše buňky?

Zjistěte co se děje ve vašem těle, protože každá nezdravá buňka krátí váš čas v životě! Součástí e-shopu Chakra Original je také odborné a zdravotní poradenství Wellness studia Nadette. Zjistěte jak je na tom vaše tělo, vaše zdraví a vaše buňky od kterých všechny negativní a pozitivní procesy v těle začínájí. Ať řešíte prevenci, nebo závažné zdravotní potíže, nabídneme vám konkrétní a účinné řešení.

Číst více »
Yoni vajíčko Tygří Oko

Objevte tajemství a sílu energie starodávného polodrahokamu Tygřího oka. Tygří oko je ochranný kámen co se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám!

Poukazuje na to jak správně používat sílu a dává svému majiteli integritu osobnosti. Významně pomáhá při dosahování životních cílů hledání vnitřních zdrojů a zvyšování srozumitelnosti záměrů.

Číst více »
Secret Ceres intimní zdraví a vaginální omlazení

Navrací vaginální mikroflóru a zdraví pánevního dna do omlazujícího procesu. Podporuje vnitřní zúžení pánevního dna, což významně zlepší sexuální život a prožitek z intenzity při milování.

Číst více »
Vlastnosti a energie Yoni vajíčka Obsidián

Obsidián je velmi silný ochranný kámen - štít proti všemu negativnímu!

Tento minerál pomáhá ukotvit základní chakru k uzemnění a pozitivnímu propojení se středem země. Účinně pohlcuje negativní energie z okolního prostředí a ve chvíli kdy je to zapotřebí pomáhá nositeli posílit a ochránit jeho osobnost, tělo a auru.

Číst více »
Zdravé vlasy a obnova kůže s přírodním keratinem

100% přírodní doplněk stravy vyvinutý pro udržení co nejlepšího kondice vlasů, pokožky a nehtů.

Složení patentovaných, standardizovaných a klinicky otestovaných látek bohatých na antioxidanty, vitamíny a aminokyseliny přispívá k povzbuzení růstu vlasů a nehtů a podporuje přirozené funkce pokožky

Číst více »
Yoni vajíčko Ametyst

Ametyst je odpověď pro všechny kdo se rozhodují jak vybrat správný polodrahokam s univerzální energii. Tento minerál se řídí mezi některé z mála kamenů, které se vyznačují svoji všestranosti s univerzální energii.

Číst více »
Pro ženy on-line poradenství na míru

Bude vás to bavit a svůj cíl jistě najdete. Pracuji nejraději osobně, ale v dnešním on-line světě je i tato cesta funkční. Těším se na vás. Anita 

Číst více »
Přírodní energie z Yoni vajíčka Dračí krev Rumělka

Yoni vajíčko Dračí krev - Rumělka má sice méně energetických vlastností, ale o to více účinnějších. Stejně jako u ostatních Yoni vajíček i zde platí nošení Yoni vajíčka při sobě ve své blízkosti (po použití). Speciálně Dračí krev - Rumělka, která přitahuje hojnost a .....

Číst více »
Regenerace a zdraví - den & noc

100% přírodní doplňky stravy vyvinuté pro ty, kdo pečují o svou tělesnou a duševní kondici. Dodatečná energie na celý den intenzivní práce a hodnotná podpora pro zklidnění a  regeneraci organismu v noci. Spojení až 26 rostlinných výtažků a šťáv pro podporu fungování srdce a cév, trávicího ústrojí a imunitního systému, očišťování organismu, funkci mozku, jater a ledvin. Stovky aktivních látek, včetně cenných antioxidantů, aminokyselin, vitamínů a minerálů, pro to, aby nejenom každý den, ale i noc byla výjimečná. 

Číst více »
Erotické Yoni vajíčko Opalit

Opalit byl odedávna spojován s láskou a vášni, s touhou a erotikou. Jedná se o polodrahokam pokušení, který zesiluje city, uvolňuje zábrany a rozpouští intimní traumata.

Číst více »
Pánevní dno a tajemství energie

V poslední době se mi stále více ozývají ženy, které mají problémy v pánvi. Ať je to pokles pánevního dna, uvolněné svaly, bolesti zad, nebo stále ožehavější stav, že nemohou otěhotnět.

Číst více »
Yoni vajíčka a Dilda - aktivace a programování

Polodrahokamy působí v rovině fyzické, citové, rozumové a duchovní.

Dokonale synchronizují energii a odstraňují celkovou nerovnováhu ve všech úrovních našeho života...
Číst více »
Jak podpořit zdraví krve a srdce

Tekutý vitamínový a minerální doplněk založený na přírodních složkách. Komplexní produkt se synergickými účinky. Spojení ovocných a zeleninových výtažků a bohatý zdroj vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro udržení dobré tělesné a duševní kondice organismu. Složení zaručující energii a vitalitu a podporující fungování všech orgánů.  

Číst více »
Zdraví pánevního dna

Co se skrývá za pojmem intim fitness? A mnoho dalších zajímavostí i důležitých informací pro rozvoj krásy a zdraví ženského těla.

Číst více »
Yoni vajíčka a Intimní hůlky

Pokud právě Yoni vajíčka, nebo jiné krystaly nepoužíváte, zabalte je po očištění do hedvábí nebo sametu. Tím minerálům zabránite pohlcovat cizí záření.

Číst více »
Harmonie ženy

V první řadě je důležité pochopit to, že žena, která vnitřně nefunguje, nezná svoje vnitřní já, nezná a nechápe ani svoji vlastní „ženu“, nevytváří tak správnou vnitřní vibraci.

Číst více »
Gua Sha a Face Roller

Objevte tajemství zjemnění a omlazení tváře s Face Roller a Gua Sha Chakra Original. Zavolejte nám a přihlaste se do programu levných nákupu vysoce kvalitního přírodního a značkového zboží v oblasti péči o tělo a zdraví, pro ženy & muže.

Číst více »
Yoni energie a zdraví pánevního dna

Yoni vajíčka jsou ideální k celostní péči o ženskou energii pánevního dna, nebo spíše o ženské bohatství. Nic od sebe nejde oddělit, vše pasuje jako puzzle.

Číst více »
Anální orgasmus

Co se skrývá za pojmem anální orgasmus? Je to s určitostí to nejvíc co se dá v intimně prožit, propojením orgasmu vaginálního, klitoriálního a análního! 

Číst více »
Sexuální harmonie ženy

Aktivace pánevního dna s pomocí Yoni vajíčka a správné rozproudění energie vám právě výrazně zlepší intimní život. Podpořte citlivost v pánvi a větší vnímavost sebe samé.

Číst více »
Yoni vajíčka z pohledu muže

Musím se přiznat, že tento článek vznikl zásluhou aktivního zájmu mužů, kteří ženám kupují Yoni vajíčka a intimní minerály formou dárků. Zdraví a intimní energie pánevního dna zakladní čakry ženy patří k důležitým předpokladům spokojeného vztahu.

Číst více »
Yoni vajíčka a řeč minerálů

Yoni vajíčka a minerály obecně silně aktivují pánevní dno a mohou velice pomoci, pokud je výběr typu Yoni, nebo intimního minerálů správný.

Číst více »
Yoni vajíčka a znamení zvěrokruhu

Je dostačující pro určení správného intimního minerálu a při výběru Yoni vajíčka datum narození?

Číst více »
Energie z Křišťálu

Křemeny Křišťálu jsou díky své jedinečné spirálové krystalické formě nejúčinnější léčivé krystaly a nejsilnější zesilovače energii na této planetě.

Číst více »
Certifikované Yoni vajíčka

Certifikát pravosti minerálů Yoni vajíčka je vydám pouze tehdy, pokud je Yoni vajíčko 100% přírodní bez barviv a chemikálie. 

Číst více »
Vztahy a Sexualita
Číst více »
Připojte se ke spokojeným zákaznicím
Heuréka
CHAKRA ORIGINAL na Firmy.cz
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Živé firmy

Informace o cookies na této stránce

Abyste na našem e-shopu našli vždy to, co potřebujete, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů. Pro personalizovaný zážitek z nákupu udělte prosím souhlas se zpracováním všech typů cookies.

Nastavení cookies

Cookie soubory, které jsou použité na těchto stránkách jsou rozděleny do kategorií a níže si můžete zjistit o každé kategorii více a povolit nebo zamítnout některé nebo všechny z nich. Jakmile zakážete kategorie, které byly předtím povoleny, budou z vašeho prohlížeče odstraněny všechny soubory cookie přiřazené do této kategorie.