Blog

Čím více minerálům a Yoni vajíčkům porozumíme, tím účinněji fungují. Polodrahokamy a minerály jsou ve skutečnosti velmi silná ozdravná energie z přírody. Minerály fungují jako velmi účinné přijímače a vysílače energie. Neviditelné molekuly atomu, které prochází veškerou hmotou na této zemi (včetně lidského těla) jsou doslova koncentrované v pozitivní energii minerálů. Ve formě Yoni vajíčka velmi pozitivně ovlivňují energii a zdraví v oblasti pánevního dna každé ženy, která pochopila funkci a účel Yoni vajíčka.

Intimate Healing

Intimate Healing znamená ozdravení sebe samé na té nejniternější úrovni. Jde autenticitu v čisté podobě dotýkající se fyzické roviny až v té konečné podobě. Prioritně jdeme k jádru vlastního těla přes vyčištění hlavy na vědomé úrovni, odstranění bloků v podvědomí, které nás brzdí a teprve potom můžeme startovat čistou práci v pánevní oblasti. Yoni vajíčka a různé pomůcky pro ozdravení pánve jsou jen okrajovou pomůckou, která zvýší účinek celé práce na sobě.

Číst více »
Afrodiziaka

jeden známý český sexuolog na erotickém veletrhu řekl po svém vystoupení na tablety pro podporu erekce tyto pravdivé slova: "a stejně to nefunguje"...  Ironii všeho je, že tyhle "zázračné pilulky" i nadále běží ve večerních reklamních časech jako hlavní produkt pro podpoření erekce a zlepšení sexuální energie jako účinné Afrodiziaka. A právě proto v našem e-shopu Chakra Original nenajdete mezi Afrodiziaky žádný chemický doplněk stravy na podporu erekce, který se projevuje vedlejšími účinky.

Číst více »
Magnezit energie z přírody

Yoni vajíčko Magnezit má silný vliv na mysl, uvádí mozkové hemisféry do souladu, pomáhá vyvolávat podnětné myšlenky a usnadňuje jejich uvedení v životě. 

Yoni vajíčka Magnezit mají uklidňující účinek na lidskou mysl, přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu.

Tento minerál představuje podporu pro nervozní a ustrašené jedince. Pomáhá jim překonávat podrážděnost a netoleranci.

Číst více »
Afrodiziaka Erotická čokoláda

Dnešní článek o erotickém afridiziaku přípravku pro dlouhodobé udržení erekce je na základě osobní zkušenosti zdravého muže ve věku 50ti let, který si chtěl erotickou čokoládu pouze vyzkoušet, aby si ověřil, jestli je to co tam píšou opravdu pravda. Také se zde dozvíte co jsme v minulém článku nenapsal o účinných složkách k afrodiziaku VIP Power Gel. 

Číst více »
Životní energie Yoni vajíčka Karneol

Karneol svou pozitivní energii odstraňuje a chrání před závisti, zlobou, vztekem. Utišuje zlost a brání vzniku negativních citů, jenž nahrazuje láskou k životu.

Číst více »
Přírodní Afrodiziakum

V dnešním článku se zaměříme na bylinné složení a účinnost všech důležitých přírodních látek obsažených v Afrodiziakum VIP Power Gel, který prodáváme v e-shopu Chakra Original. A musím s velkým potěšením říci, že se jedná o velmi kvalitní přírodní ingredience bez chemických konzervantů se zajímavou účinností v komplexní zdravotní péči. 

Číst více »
Yoni vajíčko Ametyst

Ametyst je odpověď pro všechny kdo se rozhodují jak vybrat správný polodrahokam s univerzální energii. Tento minerál se řídí mezi některé z mála kamenů, které se vyznačují svoji všestranosti s univerzální energii.

Číst více »
Mystický a ochranný Labradorit

Léčebné použití tohoto kamene je především pro poruchy očí a mozku. Přináší úlevu od stresu a reguluje metabolismus. Energie tohoto polodrahokamu uzdravuje nachlazení, dnu a revmatismus.

Kámen Labradorit uklidňuje příliš aktivní mysl a současně dodává energii vaší představivosti tím, že přináší nové pozitivní a inspirativní myšlenky.

 

Číst více »
Polodrahokam Avanturín

Yoni vajíčka a intimní hůlky Avanturín dokážou po tělesná stránce navodit příjemný pocit vyrovnanosti.

Minerál Avanturín udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energii, podporuje regeneraci srdce.

V duchovní rovině Avanturín chrání srdeční čakru, kterou pomáhá bránit a chránit před psychickým vampyrizmem odsávajícím srdeční energii!

Číst více »
Dárek pro ženy

Nevíte si rady jaký dárek koupit své partnerce, nebo jste žena a chcete si udělat radost vhodným minerálem?

Potom jste na stránkách e-shopu Chakra Original s nabídkou polodrahokamů a intimních minerálů velmi správně.

V nabídce e-shopu je několik možností jak si udělat radost z krásného dárku, nebo jak potěšit a pozitivně překvapit svou partnerku.

Číst více »
Polodrahokam Červený Jaspis

Objevte duševní a fyzické vlastnosti polodrahokamu Červený Jaspis. Vyváženost - Rovnováha - Láska - Porozumění. Vyzkoušejte Yoni vajíčka nebo intimní hůlky Červeného Jaspisu, které odstraňují negativní energii, toxicitu těla, nebo harmonizují sexuální energii.

Číst více »
Tajemná energie Yoni vajíčka Lizardit

Minerál Lizardit, nebo Antigorit se v Evropě nabízí jako polodrahokam Jadeit. Jadeit je však velice drahý polodrahokam a cenově na úrovni vzácných smaragdů. Proto pokud nějaký obchodník nabízí k prodeji Jadeit buďte velmi obezřetní! Polodrahokam Lizardit se řadí mezi skupinu minerálů SERPENTINE což je označení pro minerály, které obsahují více než dvacet různých druhů minerálů. A v tom právě spočívá unikátnost polodrahokamů Lizardit.

Číst více »
Yoni vajíčko Tygří Oko

Objevte tajemství a sílu energie starodávného polodrahokamu Tygřího oka. Tygří oko je ochranný kámen co se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám!

Poukazuje na to jak správně používat sílu a dává svému majiteli integritu osobnosti. Významně pomáhá při dosahování životních cílů hledání vnitřních zdrojů a zvyšování srozumitelnosti záměrů.

Číst více »
Energie z Křišťálu

Křemeny Křišťálu jsou díky své jedinečné spirálové krystalické formě nejúčinnější léčivé krystaly a nejsilnější zesilovače energii na této planetě.

Číst více »
Vlastnosti a energie Yoni vajíčka Obsidián

Obsidián je velmi silný ochranný kámen - štít proti všemu negativnímu!

Tento minerál pomáhá ukotvit základní chakru k uzemnění a pozitivnímu propojení se středem země. Účinně pohlcuje negativní energie z okolního prostředí a ve chvíli kdy je to zapotřebí pomáhá nositeli posílit a ochránit jeho osobnost, tělo a auru.

Číst více »
Anální orgasmus

Co se skrývá za pojmem anální orgasmus? Je to s určitostí to nejvíc co se dá v intimně prožit, propojením orgasmu vaginálního, klitoriálního a análního! 

Číst více »
Pro ženy on-line poradenství na míru

Bude vás to bavit a svůj cíl jistě najdete. Pracuji nejraději osobně, ale v dnešním on-line světě je i tato cesta funkční. Těším se na vás. Anita 

Číst více »
Přírodní energie z Yoni vajíčka Dračí krev Rumělka

Yoni vajíčko Dračí krev - Rumělka má sice méně energetických vlastností, ale o to více účinnějších. Stejně jako u ostatních Yoni vajíček i zde platí nošení Yoni vajíčka při sobě ve své blízkosti (po použití). Speciálně Dračí krev - Rumělka, která přitahuje hojnost a .....

Číst více »
V čem je Chakra Original výjimečná

Potíže v pánevní oblasti má obrovské procento žen. Pochopení sebe samé, odstranění bloků, vnímání vlastní energie a vyladění se na své vnitřní já dokáže zázraky.

Číst více »
Yoni vajíčka a řeč minerálů

Yoni vajíčka a minerály obecně silně aktivují pánevní dno a mohou velice pomoci, pokud je výběr typu Yoni, nebo intimního minerálů správný.

Číst více »
Erotické Yoni vajíčko Opalit

Opalit byl odedávna spojován s láskou a vášni, s touhou a erotikou. Jedná se o polodrahokam pokušení, který zesiluje city, uvolňuje zábrany a rozpouští intimní traumata.

Číst více »
Sexuální harmonie ženy

Aktivace pánevního dna s pomocí Yoni vajíčka a správné rozproudění energie vám právě výrazně zlepší intimní život. Podpořte citlivost v pánvi a větší vnímavost sebe samé.

Číst více »
Pánevní dno a tajemství energie

V poslední době se mi stále více ozývají ženy, které mají problémy v pánvi. Ať je to pokles pánevního dna, uvolněné svaly, bolesti zad, nebo stále ožehavější stav, že nemohou otěhotnět.

Číst více »
Yoni vajíčka a Dilda - aktivace a programování

Polodrahokamy působí v rovině fyzické, citové, rozumové a duchovní.

Dokonale synchronizují energii a odstraňují celkovou nerovnováhu ve všech úrovních našeho života...
Číst více »
Yoni vajíčka a znamení zvěrokruhu

Je dostačující pro určení správného intimního minerálu a při výběru Yoni vajíčka datum narození?

Číst více »
Zdraví pánevního dna

Co se skrývá za pojmem intim fitness? A mnoho dalších zajímavostí i důležitých informací pro rozvoj krásy a zdraví ženského těla.

Číst více »
Yoni vajíčka a Intimní hůlky

Pokud právě Yoni vajíčka, nebo jiné krystaly nepoužíváte, zabalte je po očištění do hedvábí nebo sametu. Tím minerálům zabránite pohlcovat cizí záření.

Číst více »
Harmonie ženy

V první řadě je důležité pochopit to, že žena, která vnitřně nefunguje, nezná svoje vnitřní já, nezná a nechápe ani svoji vlastní „ženu“, nevytváří tak správnou vnitřní vibraci.

Číst více »
Gua Sha a Face Roller

Objevte tajemství zjemnění a omlazení tváře s Face Roller a Gua Sha Chakra Original. Zavolejte nám a přihlaste se do programu levných nákupu vysoce kvalitního přírodního a značkového zboží v oblasti péči o tělo a zdraví, pro ženy & muže.

Číst více »
Yoni energie a zdraví pánevního dna

Yoni vajíčka jsou ideální k celostní péči o ženskou energii pánevního dna, nebo spíše o ženské bohatství. Nic od sebe nejde oddělit, vše pasuje jako puzzle.

Číst více »
Yoni vajíčka z pohledu muže

Musím se přiznat, že tento článek vznikl zásluhou aktivního zájmu mužů, kteří ženám kupují Yoni vajíčka a intimní minerály formou dárků. Zdraví a intimní energie pánevního dna zakladní čakry ženy patří k důležitým předpokladům spokojeného vztahu.

Číst více »
Yoni vajíčko zdarma

Získejte Yoni vajíčko, Goa Sha, nebo Face Roller zdarma k vaší objednávce.

Číst více »
Certifikované Yoni vajíčka

Certifikát pravosti minerálů Yoni vajíčka je vydám pouze tehdy, pokud je Yoni vajíčko 100% přírodní bez barviv a chemikálie. 

Číst více »
Secret Ceres intimní zdraví a vaginální omlazení

Navrací vaginální mikroflóru a zdraví pánevního dna do omlazujícího procesu. Podporuje vnitřní zúžení pánevního dna, což významně zlepší sexuální život a prožitek z intenzity při milování.

Číst více »
Připojte se ke spokojeným zákaznicím
Heuréka
CHAKRA ORIGINAL na Firmy.cz
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Živé firmy
©2021-2024 Vytvořila reklamní agentura kangaroo.cz | Finanční Jóga | Klíč Kybalionu

Informace o cookies na této stránce

Abyste na našem e-shopu našli vždy to, co potřebujete, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů. Pro personalizovaný zážitek z nákupu udělte prosím souhlas se zpracováním všech typů cookies.

Nastavení cookies

Cookie soubory, které jsou použité na těchto stránkách jsou rozděleny do kategorií a níže si můžete zjistit o každé kategorii více a povolit nebo zamítnout některé nebo všechny z nich. Jakmile zakážete kategorie, které byly předtím povoleny, budou z vašeho prohlížeče odstraněny všechny soubory cookie přiřazené do této kategorie.