Blog

Čím více minerálům a Yoni vajíčkům porozumíme, tím účinněji fungují. Polodrahokamy a minerály jsou ve skutečnosti velmi silná ozdravná energie z přírody. Minerály fungují jako velmi účinné přijímače a vysílače energie. Neviditelné molekuly atomu, které prochází veškerou hmotou na této zemi (včetně lidského těla) jsou doslova koncentrované v pozitivní energii minerálů. Ve formě Yoni vajíčka velmi pozitivně ovlivňují energii a zdraví v oblasti pánevního dna každé ženy, která pochopila funkci a účel Yoni vajíčka.

Secret Ceres intimní zdraví a vaginální omlazení

Navrací vaginální mikroflóru a zdraví pánevního dna do omlazujícího procesu. Podporuje vnitřní zúžení pánevního dna, což významně zlepší sexuální život a prožitek z intenzity při milování.

Číst více »
Harmonie ženy

V první řadě je důležité pochopit to, že žena, která vnitřně nefunguje, nezná svoje vnitřní já, nezná a nechápe ani svoji vlastní „ženu“, nevytváří tak správnou vnitřní vibraci.

Číst více »
Yoni vajíčko zdarma

Získejte Yoni vajíčko zdarma k vaší objednávce.

Číst více »
Pánevní dno a tajemství energie

V poslední době se mi stále více ozývají ženy, které mají problémy v pánvi. Ať je to pokles pánevního dna, uvolněné svaly, bolesti zad, nebo stále ožehavější stav, že nemohou otěhotnět.

Číst více »
Yoni vajíčka a Intimní hůlky

Pokud právě Yoni vajíčka, nebo jiné krystaly nepoužíváte, zabalte je po očištění do hedvábí nebo sametu. Tím minerálům zabránite pohlcovat cizí záření.

Číst více »
Sexuální harmonie ženy

Aktivace pánevního dna s pomocí Yoni vajíčka a správné rozproudění energie vám právě výrazně zlepší intimní život. Podpořte citlivost v pánvi a větší vnímavost sebe samé.

Číst více »
Yoni vajíčka a řeč minerálů

Yoni vajíčka a minerály obecně silně aktivují pánevní dno a mohou velice pomoci, pokud je výběr typu Yoni, nebo intimního minerálů správný.

Číst více »
V čem je Chakra Original výjimečná

Potíže v pánevní oblasti má obrovské procento žen. Pochopení sebe samé, odstranění bloků, vnímání vlastní energie a vyladění se na své vnitřní já dokáže zázraky.

Číst více »
Certifikované Yoni vajíčka

Certifikát pravosti minerálů Yoni vajíčka je vydám pouze tehdy, pokud je Yoni vajíčko 100% přírodní bez barviv a chemikálie. 

Číst více »
Zdraví pánevního dna

Co se skrývá za pojmem intim fitness? A mnoho dalších zajímavostí i důležitých informací pro rozvoj krásy a zdraví ženského těla.

Číst více »
Yoni vajíčka a znamení zvěrokruhu

Je dostačující pro určení správného intimního minerálu a při výběru Yoni vajíčka datum narození?

Číst více »
Yoni energie a zdraví pánevního dna

Yoni vajíčka jsou ideální k celostní péči o ženskou energii pánevního dna, nebo spíše o ženské bohatství. Nic od sebe nejde oddělit, vše pasuje jako puzzle.

Číst více »
Heuréka
CHAKRA ORIGINAL na Firmy.cz
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Živé firmy
Facebook
Tento web využívá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí