Yoni vajíčka a řeč minerálů

Yoni vajíčka a minerály obecně silně aktivují pánevní dno a mohou velice pomoci, pokud je výběr typu Yoni, nebo intimního minerálů správný. Může se totiž velice snadno stát, že po zakoupení konkrétních Yoni vajíček,  najednou nebudete mít chuť je používat.  Zkrátka nebudete ani vědět proč je nechcete používat. Yoni, nebo intimní minerály zůstanou bez povšimnutí ležet v nočním stolku či někde v krabičce, což je velká škoda.

 

Správný výběr Yoni vajíčka není totiž o vizuelní stránce, ale o pocitové. A z praxe musím říci, že upjatost na jisté typy kamenů je velice častá. Značí to vnitřní zkostnatělost, nechuť ke změnám, a právě zde může být jeden z těch nenápadných bloků v tom se posunout vpřed. To, jak ten kámen vypadá je jedna věc. Ta druhá je co umí a hlavně, měly byste mít chuť jej používat, být s ním... Růženíny, křišťály, a další žádané typy kamenů jsou tím hnacím motorem s myšlenkou, že právě ony "pomůžou". Ano, tyto typy Yoni jsou na pohled krásné, ale proč nesáhnout třeba po Yoni vajíčku jaspisu, avanturínu, rhodonitu či karneolu? Při používání samotném je důležité souznění vašeho těla a důvodu, proč vlastně chcete takový typ kamene. To, co se projevuje jako nemoc může být jen zablokovaná kreativita, nebo emocionální úzkost, stagnace, mentální nerovnováha apod. Správně vybraný kámen ve formě yoni vajíčka pak dokonale harmonizuje nejen celou pánevní oblast, ale i vás samotné.

 

Mnoho nových kamenů má vysokou vibraci a jejich účinek je znát na více úrovních. Pokud chceme dosáhnout takového procesu, pak  je třeba mít své valstní vibrace sladěné. Kámen se pak lehce přizpůsobí a zdůrazňuje vám, že musíte projít svým vlastním procesem, který je nevyhnutelný pro duchovní i léčebný posun. Zda s vámi kámen rezonuje hodně či málo a na jaké vibrační úrovni jste zjistíte tak, že se vyladíte na své vlastní ticho spolu s kamenem. Buď jej máte zavedený ve formě yoni vajíčka, a tiše vnímáte jak uvnitř těla pracuje, a nebo jej stačí držet v ruce. 

 

Minerály jsou živé a nadechují se jednou za sto či dvě stě let. A mnoho kultur věřilo, že jsou vtělením boha - vesmíru. Šamani a léčitelé, kteří používali kameny zastávali stejný názor, že tyto úžasné dary matky země jsou žijící bytosti, a pokládají je za neuvěřitelně staré a moudré. Když budete s tímto vědomím přistupovat i samy k sobě při používání Yoni vajíček, jejich síla se projeví velice rychle. Na energii kamenů působí spousta vnitřních i okolních faktorů. Nejčastější příčinou osobního vyčerpání jsou energie blízko nás. Naše rodina, přátelé či spolupracovníci, nebo i klienti. Ti, kteří potřebují energii si ji zkrátka opatří přes jinou osobu, např.nás. Jsou to tzv."upíři", jejichž energie se pak usadí v jemnohmotném těle či tělesných orgánech. Vnímejte své tělo, zkuste mu naslouchat. Zklidněte se, zjemněte, buďte zvláště vy, ženy,  samy sebou a zažijete úžasnou cestu životem. :-) 

 

A právě proto není e-shop Chakra Original jen prodejcem minerálů, ale snažíme se ve formě Yoni vajíček tuhle pradávnou myšlenku a zkušenost posílat dále a to v programu ZenZai Fitness & Harmonie ženy. Yoni vajíčka a základní čakra ženy je jako vstup do jejího vlastního já a objevení svoji vnitřní bohyně, sama sebe, svoji podstaty a odpovědi na spoustu otázek proč?

 

První věc o které minerál ve formě Yoni vypovídá, je jeho schopnost vylepšovat energii, léčení a duchovní růst. Každé Yoni pracuje unikátně podle vaší individuální vibrace a potřeb.

 

Neomezujte svoje Yoni v případě, že dělá pouze některé věci. Všechny možnosti jsou otevřené a čím více se minerály, polodrahokamy Yoni sladíte a zharmonizujete, tím více vás budou těšit - a překvapovat.

 

Kameny jemně ovlivňují všechny úrovně naší existence a prostor, ve kterém žijeme a pracujeme. To co se projevuje jako nemoci, mohou být ve skutečnosti příznaky nepohody, zablokované kreativity, emocionální úzkosti - konečným projevem duchovní, psychické, emocionální, mentální nebo karmické nerovnováhy či strádání.

 

Často se u svých zákaznic také setkávám v rámci terapie, nebo relaxačního sezení a při práci s podvědomím v nepochopení své vnitřní ženy, výčitky vůči sama sobě a celkovou nespokojenosti. Proto propojení minerálu ve formě Yoni a programu ZenZai Fitness & Harmonie ženy je ideální formou jak velmi dobře restartovat, harmonizovat své tělo, zahodit celkový stres a začít spokojeně žít.

 

Yoni vajíčko před jejím použitím připravte k účelu k němuž jej budete používat. Nové Yoni "zapojte" ihned po vyčištění a tkz. jej "naprogramujte"pro svou potřebu. Vezměte Yoni do rukou a pozorně se zahleďte na září, která jej obklopuje (pokud se vám to nedaří, rozsviďte si na Yoni přímé světlo). Poté hlasitě vyslovte: "Zasvěcuji tohle Yoni vajíčko nejvyššímu dobru, ať slouží světlu a lásce."

 

Při programování Yoni vajíčka držte minerál v ruce a otevřete se vyšší moci, která vás bude provázet. Pečlivě přemýšlejte o účelu, k němuž si Yoni přejete používat. Buďte zcela konkrétní! Potřebujete, například aby vám Yoni ozdravilo pánevní dno, nebo v rámci energie minerálů přineslo lásku, popište přesně co si přejete, aby se to stalo.

 

Po té co konkrétně zformulujete své přání, nalaďte se na Yoni. Ujistěte se ještě, že pro vámi daný účel - přání je vaše Yoni vhodné (správný výběr Yoni vajíčka). Až budete dokonale naladěni, proneste nahlas: "Programuji toto Yoni na.....(doplňte účel, který jste stanovili)." Po obřadu položte Yoni na místo, kde jej budete mít často na očích, nebo Yoni (pokud právě není zavedeno v oblasti pánevního dna) noste u sebe. K celkové podpoře energie z Yoni vajíčka a jeho maximální využití energie pro vaše tělo vezměte Yoni vajíčko dvakrát či třikrát do ruky. Doporučujeme výše uvedené programování několikrát zopakovat. 

 

K "programování energie" z Yoni vajíčka také doporučujeme vytvořit určitou rituální atmosféru.

Obecně energii z kamenů je možno sledovat v České republice hned na několika místech. Například v okrese Louny, Kounovské řady, jsou velmi vzácné a účinné kameny vhodné pro rituály a ozdravení těla. Sama jsem se o tom mohla přesvědčit a na vlastní oči a vidět, jak se zde lidé dokázali uzdravit s velmi těžkou zdravotní diagnózou. Samozřejmě zde je zapotřebí mít vedle sebe znalého průvodce, který dokáže správně propojit tělesnou anatomii vs. kameny a energii z nich. 

 

Na setkání s vámi se těší Anita.

Heuréka
CHAKRA ORIGINAL na Firmy.cz
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Živé firmy
Facebook
Tento web využívá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí