Yoni vajíčka zdarma

Kameny jemně ovlivňují všechny úrovně našeho života a prostor ve kterém žijeme a pracujeme.

To co se projevuje jako nemoci, mohou být ve skutečnosti příznaky nepohody, zablokované kreativity nebo emocionální úzkosti - konečným projevem duchovní, psychické, emocionální nebo mentální nerovnováhy a strádání.

 

Kameny svou jemnou vibraci a energii usnadňují porozumět životním lekcím, podporují optimální pocit pohody, zlepšují pochopení podstaty věci a duchovní růst.

 

Mnoho kamenů má neobyčejně vysokou vibraci, které mají víceúrovňové harmonizující účinky na naše tělo a podporují duchovní alchymii - pokud jsou vaše vibrace sladěné.

Většina kamenů působí jako zrcadlo vašich vnitřních energii, což v případě nesouladu může vyvolat téměř šok.  Přestože vám minerály pomáhají dostat ze sebe to nejlepší a projevit jádro vaší duchovní identity - lásku, zdraví, nejsou kameny zkratkou k blaženosti. O to více je důležité aby vaše tělo vibrovalo stejně jako váš kámen.

 

Podmínky pro získání Yoni vajíčka zdarma:

 

1. Yoni vajíčko zdarma ve velikosti 1x S - uplatnění při zakoupení Face mask, Face Roller, Análních kolíku, Dild, Yoni vajíček v hodnotě od 2999,-Kč.
Pro uplatnění Yoni vajíčka zdarma použijte tento kód Y1xSzdarma2999 a napište nám vámi vybraný druh Yoni vajíčka v poznámce vaší objednávky.
 
2. Yoni vajíčko zdarma ve velikosti 1x M - uplatnění při zakoupení Face mask, Face Roller, Dild, Análních kolíku, Yoni vajíček v hodnotě od 3499,-Kč.
Pro uplatnění Yoni vajíčka zdarma použijte tento kód Y1xMzdarma3499 a napište nám vámi vybraný druh Yoni vajíčka v poznámce vaší objednávky.
 
3. Yoni vajíčko zdarma ve velikosti 1x L - uplatnění při zakoupení Face mask, Face Roller, Dild, Análních kolíku, Yoni vajíček v hodnotě od 3999,-Kč.
Pro uplatnění Yoni vajíčka zdarma použijte tento kód Y1xLzdarma3999 a napište nám vámi vybraný druh Yoni vajíčka v poznámce vaší objednávky.
 
Nedosáhli jste vaší s objednávkou do limitu pro Yoni vajíčko zadarmo. Nezoufejte, v každé objednávce od 999,-Kč
obdržíte dárek z e-shopu Chakra Original.
 

 

Na setkání s vámi se těší Anita.

Heuréka
CHAKRA ORIGINAL na Firmy.cz
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Živé firmy
Facebook
Tento web využívá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí