Věděli jste, že mimo ''intimitu'' a erotické použití  je Růženín kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Čistí a otevírá srdce. Má uklidňující, tišící účinek. Vhodný pro spokojené partnerství a lásku. Růženínový minerál odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Růženinové yoni vajíčka velmi zlepšují energii pánevního dna a tím výrazně zlepšuje sexuální život a prožitek z intimity. 

Růženín uzdravuje ledviny a nadledvinky, potíže v hrudníku, nebo plicích. Pomáhá jako prevence před Alzheimerově a Parkinson. nemoci. Odstrańuje negativní energii a nahrazuje milostnými vibracemi. Růženín je nejlepší léčitel citů. Vyhojí vnitřní bolesti a strádání. Elixír z růženínu hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť. Růženín přitahuje lásku a nové vztahy. Vhodné používat před obdobím těhotenství.

Růženín je považován za jeden z nejmocnějších kamenů s ohromnou silou lásky, vysokými spirituálními vibracemi a silnou léčivou a očistnou mocí. 

Chakra Original e-shop: https://www.chakra.cz/chakra-original-e-shop