V naší Chakra Original klademe velký důraz nejen na správný výběr yoni vajíček a intimních minerálů, ale zakládáme si na tom, aby každá naše zákaznice dostala plný servis v podobě poradenství a péče. 

Je spousta aspektů, jak sladit správný minerál s vaší osobností, aby plnil svůj účel. Naše lektorka Body & Mind, Fitness forem s praxí v péči o ženu více jak 20ti letou, vám poradí a pomůže připravit program na míru. Lze si vybrat z individuální péče, ale i s ohledem na vzdálenost jsou skvělé workshopy a kurzy přímo u vás v místě bydliště, či on-line. Konkrétní požadavky je nutné řešit telefonicky či objednávkou přes kontaktní formulář.

Naše yoni vajíčka jsou specifická svojí variabilitou a možnostmi svého použití. V komplexním programu pro ženy je také možné získat naše yoni za velice zajímavou cenu.

Pokud vás naše výrobky zaujaly, potřebujete poradit, nebo chcete využít zajímavých slev a dárků, kontaktujte nás.  Na setkání osobní, telefonické či virtuální se těší autorka celého programu, Anita. 

Chakra Original e-shop: https://www.chakra.cz/chakra-original-e-shop