Yoni vajíčka Chakra Original jsou polodrahokamy vybroušené do specifického tvaru vajíček různých velikostí, používané pro posílení svalů pánevního dna a kultivaci nejen sexuální energie. Slovo „yoni“ pochází ze sanskrtu a označuje ženské genitálie, v doslovném překladu pak znamená „posvátné místo“.

Odhaduje se, že ženy používají tato vajíčka už po více než 5 000 let. Císařovny a konkubíny královského paláce v Číně používaly vejce vyřezávaná z nefritu, aby získaly přístup nejen k sexuální síle, ale také aby probudily v sobě smyslnost a udržely si zdraví až do svého stáří. Až do nedávné doby byla tato stará tajná praxe dostupná pouze členům královské rodiny a vybraným praktikujícím taoismus.

Chakra Original jsou reálné polodrahokamy a každý je ručně vyráběný a opracovaný originál s veškerou svojí individualitou, jedinečnou strukturou, barvou i částicemi uvnitř, které nejsou vadami, ale přirozenou součástí minerálu.

Použití Yoni:

Vložte Chakra vajíčko do pochvy silnějším koncem napřed (pokud jste zvyklá, použijte lubrikant) a uvolněně dýchejte. K nejzákladnějším cvikům patří vtahování Chakra vajíčka při nádechu pomocí svalů pánevního dna dovnitř, při výdechu naopak svaly povolujte a nechte vajíčko vyklouznout až k poševnímu vchodu. Cítit, jak ve vás vaše Chakra vajíčko putuje, vyžaduje určitý um a čas, proto buďte trpělivá a učte se naslouchat vlastnímu tělu.

Chakra Original e-shop: https://www.chakra.cz/chakra-original-e-shop