Mnoho tkz.''prodejců'' Yoni vajíček a minerálu, vás velmi rádi odkáží na první pocit, intuici nebo odbornou literaturu,.. Což je jednoduché a z hlediska prodeje ''efektivní''.

V našem e-shopu Chakra Original klademe velký důraz na správný výběr a kombinaci yoni vajíček, intimních minerálu s ohledem na vaše zdraví, podle typu vaší osobnosti. Důležité je také období před porodem a po porodu. Je toho mnohem více jak sladit správný minerál s vaší osobnosti, aby plnilo svůj účel PRO VAŠÍ SPOKOJENOST. Naše lektorka  fitness forem a zároveň zdravotník s praxí v péči o ženu více jak 20ti letou vám poradí a pomůže připravit program na míru. Lze si vybrat z individuální péče, ale i s ohledem na vzdálenost jsou skvělé workshopy a kurzy přímo u vás v místě bydliště. Konkrétní požadavky je nutné řešit telefonicky či objednávkou přes kontaktní formulář.

Naše yoni vajíčka jsou specifická svojí variabilitou a možnostmi svého použití. V komplexním programu pro ženy je také možné získat naše yoni za velice zajímavou cenu.

Pokud vás naše výrobky zaujaly, potřebujete poradit, nebo chcete využít zajímavých slev a dárků, nebo dokonce získat Yoni vajíčko zadarmo / nebo jiný z produktu Chakra Original/ - kontaktujte nás přes jakýkoliv kontaktní formulář/messenger.  Na setkání s vámi se těší lektorka Zen-Zai Fitness a autorka celého programu, Anita.