O Chakra Original™

Minerály, krystaly, polodrahokamy a nejrůznější drahé kameny. Tvořené po miliony a miliony let přirozenými zemskými procesy, vznikající při teplotách od 1.300 °C a tlaku tisíců atmosfér. Těžené, zpracované a vyleštěné do bezchybně hladkého povrchu bez jediného kazu. 100% ručně opracované bez použití jakýchkoliv chemikálií či barviv. Tím vším je značka luxusních přírodních intimních pomůcek Chakra Original™.

Každý Chakra je unikátní ručně vyráběný umělecký kus ukrývající v sobě sílu přírody a poskytující hluboké intimní spojení se sebou samým. Chakra pomůcky a Yoni vajíčka jsou ale ještě mnohem víc.  Je to o propojení se s čistou energií přírody, která prostupuje celým tělem a udržuje energii života v proudu. Naše Chakra se vymyká běžné nabídce erotických pomůcek, a může proto představovat velmi funkční prostředek k léčení vlastních intimních traumat, zesílené právě účinkem konkrétního kamene. Ruku v ruce se s tím snoubí zlepšení sexuálního prožitku, upevňující se zdraví a výborná prevenci proti nemocem v oblasti pánevního dna.

O ZenZai Fitness™

Jako lektorka Fitness forem a Body & Mind působím více jak 20 let. Po celou dobu práce s ženami se, bohužel, problematika zdraví ženy a správné péče sama o sebe jeví jako nekonečný příběh... Dýchání,  vhodné cvičení, funkční hluboký stabilizační systém a zdraví pánve jsou neustále špatně chápány, stejně jako všechny možné tzv.super dokonalé reklamy na hubnutí! Ve snaze cvičit a hubnout si ženy špatně vybírají typy lekcí, nezdravé dietní programy a staví se ke svému tělu mnohdy špatně, což nepřináší očekávané výsledky. A pokud se výsledky dostaví, pak vydrží pouze krátkou dobu a dostavují se opakované zdravotní problémy a nechtěný jo-jo efekt je na světě. Cesta v bludném kruhu je pak nekončící a únavný proces, který bez správné motivace a chuti se sebou pracovat vede k frustraci ze sebe samé. Dveře k "nemoci" se pak otevřou a místo vnitřního uzdravení hledáme pomoc u lékařů. Kolečko léčení, všech možných rehabilitací a různých fyzioterapií zase nenese ten kýžený efekt... 

Cestou hluboké praxe práce s ženami a samozřejmě i sama se sebou, jsem vytvořila originalní program ZenZai Fitness & Harmonie ženy, který  se výborně doplňuje a propojuje s výrobky zn.Chakra Original. Jedná se o ucelený systém cvičení nejen pro pánevní dno, ale je sestavené tak, aby bylo funkční, očistné a každou z vás dovedlo tam, kde vy samy chcete být. S ohledem na danou energii, kterou má každá žena specifickou, vám pomůžu vybrat vhodný výrobek, který se stane součástí života, a ne jen nechtěným kouskem zapomenutým někde šuplíku. 

Pokud najdete samy sebe, pochopíte i své tělo a probudíte svoji vnitřní ženu! Kontaktujte nás!Diskuse