Klíč k sobě samé & Podvědomí/Nevědomí 

Proč se nám stávají negativní životní situace, proč máme potíže se zdravím, proč nemáme úspěch a uznání, proč se  nám nedaří? ''Klíč'' je v nevědomí, v 95% rozumu kolujícího v naších buňkách. Je to jako magnet. Radiová frekvence, pomocí které jsme si uložili celý náš život, a to hlavně v dětství. 

O čem se v roce 1930 jen tiše mluvilo, se před 14-ti lety vědecky prokázalo. V dětství "dostaneme" vzorce, pocity, emoce, a to jak negativní, tak pozitivní. Buněčná paměť a tzv. stresové emoce uložené do nevědomí bývají tichým až nechtěným spouštěčem věcí, které si pak tvoříme sami. A zvláště z dětství si takových "zápisů" sbíráme poměrně dost. Nevědomí ale takový emocionální pocit nerozlišuje. Proto se nám v životě spousta věcí opakuje nebo se nám nedaří, protože paměťové buňky si vše poctivě uloží do nevědomí. Asi jako PC.

Nevědomí neřeší vaše myšlenky a vaše názory. A už vůbec ho nezajímá, že se snažíte pozitivně myslet na vědomé úrovni. To může být jen dočasné, jako když zametete špínu pod koberec. Studnu také nevyčistíte tím, že ji zasypete chemií, ale musíte vypustit vodu, abyste vyčistili dno plné špíny....

Zaujímáním postojů vytváří naše buňky synaptické spoje a myšlenka vytváří  emoce/vzorce. Myšlenka řídí to, co se s námi děje. Pomocí kódů pracujeme na tom, abychom tyto staré vzorce z dětství smazali. Klíč je uložen v našem nitru a ve vlivu paměťových stresových buněk.

Úvodní konzultace zdarma.

Doplňující informace: 

Techniky jsou vzájemně propojené a tím, že má každá žena svoji cestu, má své specifické nároky, a pak má i individuální přístup. Propojením pradávných technik, cvičením a prací na sobě tak omladíte svoje buňky, osvěžíte své tělo a probudíte svoji vnitřní krásu. Tato metoda je vynikajícím prostředkem při redukčních programech.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná