Dnes je moderní zabývat se různými energiemi a být tzv. "Ezo" .. Být šaman, čarodějnice, být léčitel, guru, průvodce či kartářka... Uff! Bohužel, 90% takových samozvaných šamanů, může spíše ublížit, než pomoci. A pravdou je to, že ani opravdový šaman se jím sám nenazývá! Pouze hrstka takových lidí a opravdových duchovních guru si může dovolit se stavět do takové pozice. Stejně jako výklad karet, který odráží aktuální energii a je jen na vás, kam v životě jdete. Když mu uvěříte, prostě se to stane! Mnohdy se svěřujete do rukou někomu, kdo má problém sám se sebou a svádí vás z cesty. Ale protože si přidělil nějakou tu nálepku léčitele, a mnohdy neoprávněně si myslíte, že vás takový člověk vyvede ze tmy, že vám pomůže, udělá vše za vás, očistí vaši duši, uzdraví tělo atd. To vám řeknu rovnou, takto to nefunguje! To si raděj za ty peníze běžte koupit něco parádního na sebe! Dnes je možná moderní cestovat do Indie a kdoví kam, aby pak taková informace podněcovala k tomu, že "můžu být šaman" ..  Ale hledat osvícení po světě je stejný nesmysl, jako je nesmysl si myslet, že síla myšlenky neexistuje... 

Zabývání se karmickými zátěžemi, minulými životy a kde čím vším ve své podstatě také k ničemu není! Vždyť žijeme tady a teď, tak proč tím ztrácet čas? "Možná jsem v 15 století někomu ukradla slepici a byla jsem chlap ... no a ?? " .. Čas a prostor je relativní, tak proč se pátrat někam do minulosti? Kdo vám zaručí, že zrovna vy jste byli nějakým králem, princeznou či čarodějnicí?  Tady v tomto životě jsme z nějakého důvodu a pokud ho pochopíme, pak ho máme naplněný, pohodový a zdravý. A je úplně jedno, zda jsme v minulém století žili či nežili a co jsme tam dělali. 

Pracujte na sobě, chtějte se posouvat a přijďte si třeba někdy vyzkoušet cvičení s meditací či rituálem nastavené tak, aby pohladilo vaši duši. Pokud si v sobě vytvoříte přirozenou cestou takové pocity, které vás povznáší, pak můžete povznést celý svůj život. Energie kolem nás a hlavně v nás samých je silná a zázračná jako život sám... Pokud se naučíte pracovat se svojí energií, půjdete v životě tou správnou cestou.

Nejsem ani šamanka, ani léčitelka, ani kartářka.. a nic podobného. Jsem normální ženská, která v životě dostala spoustu těžkých lekcí a zvládla je. Jsem tu hlavně pro to, abych pomohla otevřít dveře všem, kteří to vnímají stejně. Nejen každé ženě, ale i páru, který chce pracovat na prohlubování vztahu a objevovat kouzlo vnitřního spojení. Naučíme se spolu zaměřovat správně pozornost, aby vše co děláte mělo smysl. Jednou z vašich cest může být právě pohyb v "Zenu" ... 

Doplněním celého cvičebního procesu jsou drobné radosti v podobě energetických kreseb tvořené na objednávku. A nebo můžete takový obrázek obdržet jako dárek. 

A tady jsou ještě slova mého manžela: " Nikdy bych tento článek nenapsal, až do doby než jsem málem umřel, protože se někdo rozhodl mne okrást a energeticky zničit. Krátce po té co jsem tento atak ustál, jsem se začal zajímat o kvantovou energii. Byl jsem až paranoidní skeptik, než jsem to se svojí ženou zažil na vlastní kůži. Když jsem skolaboval a byl půl hodiny v bezvědomí, nechtělo se mi ani vracet zpět na tento svět.. A když jsem pak z plného zdraví během pár dnů málem umřel, došlo mi všechno! A jedno je naprosto jisté - co dáváš, to dostaneš!  Okradl jsi mě? ..nene, okradl jsi sebe! Zákony vesmíru jsou spravedlivé... Děkuju za hluboké poznání všem, kteří byli mými učiteli.

Díky spoustě takových zážitků jsme postupně zahrnuli do programu ZenZai Fitness & Harmonie ženy naše "Rituály", aby jsme naučili i vás chránit vlastní energetické pole, auru a čakry. A co víc, poradíme vám jak více a do hloubky s takovou energií pracovat i formou příjemného cvičení. 

             


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná