Intimate Healing - intimita / sexualita / milování je program určený pouze pro ženy.

Krásné, ale mnohdy špatně pochopené cesty našeho života. V tomto programu probudíte svoji ženskost, zvýšíte vibrace svého těla a naučíte se správně vnímat proudící energii. 

Uzdravíte tím nejen samu sebe ale mnohdy i svůj partnerský vztah. 

Je třeba začít vnímat svoji vnitřní ženu, pracovat na svém nitru, jinak nelze čekat, že se zlepší partnerský život. Většinou vidíme chyby jen u partnera, ale jakmile si uvědomíme, že je děláme my samy, a že to není zase taková "sranda" jak by se zdálo, pohnou se ledy. A to mnohdy dost citelně.

Problém proto nevyřeší ani výměna partnera, či pořízení si milence. Zemitá sexuální energie pouze na krátkou chvíli uleví, ale ve své podstatě ještě více škodí. Propojením přes centra čakerní soustavy se změní vibrace a bludný kruh je na světě... Proto je třeba vytvořit harmonii sama v sobě. A proudící energie mezi partnery, kteří se opravdu milují, je pak to pravé souznění!

Pro všechny ženy, které se mají rády a chápou, že správné fungování těla v ženské oblasti přináší nejen radost do života, ale také zdraví! 

Intimate healing workshop & kurz:

- zdravá pánev = zdravá a vitální žena

- intimita & partnerství

- co je to tantra a jak rozvířit svoji vnitřní energii

- jak to vidí muž

- začněte vnímat svou vnitřní sílu a zvládnete cokoliv

Velice příjemným a nenásilným způsobem se naučíte vnímat samu sebe, pochopíte věci ve svém životě v hlubších souvislostech a naučíte se mít ráda. Nejen teorie, ale i praxe, kdy se naučíte správně dýchat, aktivovat svaly a hýbat svým tělem.