Křišťál dildo - energie ženy

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
+ Darček
Kód produktu
CL-001

Cena
91,45 EUR


Ks

- velikost 17,4 x 2,8 cm
- 100% přírodní křišťál bez chemických a umělých přísad
- každý Chakra je originál ručně vyráběný a opracovávaný bez použití barviv
- určený k intimní masáži
- 100% hladký povrch
- zboží je odesláno v dárkovém balení

Energie Kristalu:
Krištáľ je veľmi univerzálny minerál v oblasti zdravia. Pomáha pri bolestiach hlavy, odstraňuje nervozitu a stres. Harmonizuje telo.
Krištáľ je považovaný za jeden z najmocnejších kameňov s ohromnou silou lásky, vysokými spirituálnymi vibráciami, silnú liečivú a očistnú mocou.
Patrí k veľmi univerzálnym kameňom, ktoré zvyšujú ženskú energiu. Vhodné používať pred plánovaným tehotenstvom.

Při kombinaci této masážní pomůcky s yoni vajíčkem:

+ zesílení, zlepšení orgasmu (vaginálního a děložního)
+ výrazné zlepšení libida a sexuality
+ zdraví a prevence před nemocemi v oblastí pánevního dna
+ uvolňuje uložené emocionální a traumatické zážitky
+ zlepšení premenstruačního syndromu
+ zlepšení průtoku krve v orgánech pánevního dna
+ zlepšení psychického stavu
+ stimuluje vnitřní žlázy pochvy k většímu zvlhčení pochvy při pohlavním styku
+ snižuji/uzdravují potíže při inkontinenci
+ velmi pozitivní vliv na potíže s plodnosti a zdraví nenarozených děti - při používání yoni před těhotenstvím.
+ posílení a zlepšení funkce vnitřních svalů pánevního dna velmi oceníte vy a také váš partner ve společném intimním prožitku, pocitu

Doporučení a vlastnosti Křišťálu: viac

Křišťál je velmi univerzální minerál v oblasti zdraví. Při bolestech hlavy. Odstraňuje nervozitu a stres. Harmonizace těla. 

Křišťál je považován za jeden z nejmocnějších kamenů s ohromnou silou lásky, vysokými spirituálními vibracemi a silnou léčivou a očistnou mocí.

Patří k velmi univerzálním  kamenům, které zvyšují ženskou energii. Vhodné používat před těhotenstvím.

Chakra Original je vynikajícím prostředkem ke zlepšení zdraví, jako prevence proti nemocem v oblasti pánevního dna, zlepšení a vyšší citlivosti v sexualitě a k celkové harmonii těla

Udržovat pánevní dno zdravé a vitální je jednou z nejdůležitějších věcí v životě ženy. Ať řešíte nepravidelnou a bolestivou menstruaci, bolest při pohlavním styku, endometriózu, snížené libido, únik moči ať vlivem věku nebo po porodu či plánujete otěhotnět a stále se nedaří apod... Je spousta zdravotních indispozic a každá žena je stejně tak jedinečná, jako její zdraví. Proto je vhodné vybrat si vybrat Minerál Chakra Original & Yoni vajíčka taková, která odpovídají právě i problematice samotné.

Pro výběr správného minerálu Chakra Original, můžete použít vlastní pocit a intuici. Samozřejmostí je také naše poradenství a doporučení správné Chakry podle vaší osobnosti a potřeby vašeho těla.  Naše lektorka  fitness forem a zároveň zdravotník  s praxí v péči o ženu s více jak 20ti letou vám ráda poradí a doporučí vhodný minerál Chakra Original. 

Naše  Minerály & Yoni vajíčka jsou specifická svojí variabilitou a možnostmi svého použití. V komplexním programu pro ženy je také možné získat naše produkty Chakra Original za velice zajímavou cenu.

Pokud vás naše výrobky zaujaly a chcete využít zajímavých slev a dárků - kontaktujte nás přes formulář, nebo messenger Na setkání s vámi se těší lektorka Zen-Zai Fitness a autorka celého programu, Anita.

Diskusia