Minerál Ametyst - anální kolík

-10% + Darček
Kód produktu
SP-003

Cena
126,92 EUR

Pôvodná cena
141,03 EUR

Ušetríte
10% (14,11 EUR)


Ks

Zboží bude naskladněno do 30.6.2021
- velikost 7,6 x 3,4 cm
- 100% přírodní ametyst bez chemických a umělých přísad
- každý Chakra je originál ručně vyráběný a opracovávaný
- anální kolík určený k intimní masáži
- 100% hladký povrch
- zboží je odesláno v dárkovém balení

Vlastnosti Ametystu:
Ametyst harmonizuje systém žliaz s vnútornou sekréciou a metabolizmus. Posilňuje vylučovacie orgány a imunitný systém. Skvelý čistič krvi. Uľavuje telesné, citové a duševné bolesti.
Vhodné používať pred obdobím tehotenstva, zdravie panvového dna.
Ametyst je považovaný za jeden z najmocnejších kameňov s ohromnou ochrannou silou, vysokými spirituálnymi vibráciami a silnú liečivú a očistnú mocou.
Patrí ku kameňom, ktoré vyžarujú ženskú energiu - jemnú ženskú silu a empatiu.

Při kombinaci této masážní pomůcky s Yoni vajíčkem:

+ zesílení, zlepšení orgasmu (vaginálního a děložního)
+ výrazné zlepšení libida a sexuality
+ zdraví a prevence před nemocemi v oblastí pánevního dna
+ uvolňuje uložené emocionální a traumatické zážitky
+ zlepšení premenstruačního syndromu
+ zlepšení průtoku krve v orgánech pánevního dna
+ zlepšení psychického stavu
+ stimuluje vnitřní žlázy pochvy k většímu zvlhčení pochvy při pohlavním styku
+ snižuji/uzdravují potíže při inkontinenci
+ velmi pozitivní vliv na potíže s plodnosti a zdraví nenarozených děti - při používání yoni před těhotenstvím.
+ posílení a zlepšení funkce vnitřních svalů pánevního dna velmi oceníte vy a také váš partner ve společném intimním prožitku, pocitu.

Doporučení a vlastnosti Ametystu: viac

Ametyst harmonizuje systém žláz s vnitřní sekrecí a metabolismus. Posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Skvělý čistič krve. Ulevuje tělesné, citové a duševní bolesti.Vhodné používat před obdobím těhotenství, zdraví pánevního dna.

Ametyst je považován za jeden z nejmocnějších kamenů s ohromnou ochrannou silou, vysokými spirituálními vibracemi a silnou léčivou a očistnou mocí.

Patří ke kamenům, které vyzařují ženskou energii - jemnou ženskou sílu a empatii.  

Chakra Original je vynikajícím prostředkem ke zlepšení zdraví, jako prevence proti nemocem v oblasti pánevního dna, zlepšení a vyšší citlivosti v sexualitě a k celkové harmonii těla

Udržovat pánevní dno zdravé a vitální je jednou z nejdůležitějších věcí v životě ženy. Ať řešíte nepravidelnou a bolestivou menstruaci, bolest při pohlavním styku, endometriózu, snížené libido, únik moči ať vlivem věku nebo po porodu či plánujete otěhotnět a stále se nedaří apod... Je spousta zdravotních indispozic a každá žena je stejně tak jedinečná, jako její zdraví. Proto je vhodné vybrat si vybrat Minerál Chakra Original & Yoni vajíčka taková, která odpovídají právě i problematice samotné.

Pro výběr správného minerálu Chakra Original, můžete použít vlastní pocit a intuici. Samozřejmostí je také naše poradenství a doporučení správné Chakry podle vaší osobnosti a potřeby vašeho těla.  Naše lektorka  fitness forem a zároveň zdravotník  s praxí v péči o ženu s více jak 20ti letou vám ráda poradí a doporučí vhodný minerál Chakra Original. 

Naše  Minerály & Yoni vajíčka jsou specifická svojí variabilitou a možnostmi svého použití. V komplexním programu pro ženy je také možné získat naše produkty Chakra Original za velice zajímavou cenu.

Pokud vás naše výrobky zaujaly a chcete využít zajímavých slev a dárků - kontaktujte nás přes formulář, nebo messenger Na setkání s vámi se těší lektorka Zen-Zai Fitness a autorka celého programu, Anita.

Diskusia