Obsidián dildo - intimni hůlka

-17% + Darček
Kód produktu
HL-001

Cena
78,02 EUR

Pôvodná cena
94 EUR

Ušetríte
17% (15,98 EUR)


Ks

+ velikost 17,4 x 2,8 cm
+ 100% přírodní obsidián bez chemických a umělých přísad
+ každý Chakra je originál ručně vyráběný a opracovávaný bez použití barviv a chemikálií
+ určený k intimní masáži
+ 100% hladký povrch

Energie Obsidiánu:
Obsidián je veľmi silný a ochranný kameň-štít proti všetkému negatívnemu! Zbavuje organizmus toxických látok. Znižuje bolesť pri artritíde, problémoch s kĺbmi, kŕčoch a zraneniach. má
vynikajúci vplyv na krvný obeh. Vhodné používať pred obdobím tehotenstva.
Obsidián je obdarený tvorivými schopnosťami. Veľký rozsah v liečiteľské rovine. Privedie vás do '' tesnejší blízkosťou '' k podvedomia. Napomáha stráviť všetko čo je ťažko prijateľné.
Patrí k veľmi liečivým a duchovným minerálom s obrovskou silou pomôcť a ochrániť vašej osobnosť. Pomáha pravde. Odstraňuje '' deštrukciu '' v živote.

Při kombinaci této masážní pomůcky s Yoni vajíčkem:

+ zesílení, zlepšení orgasmu /vaginálního a děložního/
+ výrazné zlepšení libida a sexuality
+ zdraví a prevence před nemocemi v oblastí pánevního dna
+ uvolňuje uložené emocionální a traumatické zážitky
+ zlepšení premenstruačního syndromu
+ zlepšení průtoku krve v orgánech pánevního dna
+ zlepšení psychického stavu
+ stimuluje vnitřní žlázy pochvy k většímu zvlhčení pochvy při pohlavním styku
+ snižuji/uzdravují potíže při inkontinenci
+ velmi pozitivní vliv na potíže s plodnosti a zdraví nenarozených děti - při používání yoni před těhotenstvím.
+ posílení a zlepšení funkce vnitřních svalů pánevního dna velmi oceníte vy a také váš partner ve společném intimním prožitku, pocitu
Zdravotní poradenství při výběru správného minerálu Chakra Original podle vašeho zdraví a vaší osobnosti viac

Chakra Original je vynikajícím prostředkem ke zlepšení zdraví, jako prevence proti nemocem v oblasti pánevního dna, zlepšení a vyšší citlivosti v sexualitě a k celkové harmonii těla

Udržovat pánevní dno zdravé a vitální je jednou z nejdůležitějších věcí v životě ženy. Ať řešíte nepravidelnou a bolestivou menstruaci, bolest při pohlavním styku, endometriózu, snížené libido, únik moči ať vlivem věku nebo po porodu či plánujete otěhotnět a stále se nedaří apod... Je spousta zdravotních indispozic a každá žena je stejně tak jedinečná, jako její zdraví. Proto je vhodné vybrat si vybrat Minerál Chakra Original & Yoni vajíčka taková, která odpovídají právě i problematice samotné.

Obsidián je velmi silný a ochranný kámen-štít proti všemu negativnímu! Zbavuje organizmus toxických látek. Snižuje bolest při artritidě, problémech s klouby, křečích a zraněních. Má vynikající vliv na krevní oběh. Vhodné používat před obdobím těhotenství.

Obsidián je obdařený tvůrčími schopnostmi. Velký rozsah v léčitelské rovině. Přivede vás do ''těsnější blízkostí'' k podvědomí. Napomáhá strávit vše co je těžko přijatelné.

Patří k velmi léčivým a duchovním minerálům s obrovskou silou pomoci a ochránit vaší osobnost. Pomáhá pravdě. Odstraňuje ''destrukci'' v životě.

Pro výběr správného minerálu Chakra Original, můžete použít vlastní pocit a intuici. Samozřejmostí je také naše poradenství a doporučení správné Chakry podle vaší osobnosti a potřeby vašeho těla.  Naše lektorka  fitness forem a zároveň zdravotník  s praxí v péči o ženu s více jak 20ti letou vám ráda poradí a doporučí vhodný minerál Chakra Original. 

Naše  Minerály & Yoni vajíčka jsou specifická svojí variabilitou a možnostmi svého použití. V komplexním programu pro ženy je také možné získat naše produkty Chakra Original za velice zajímavou cenu.

Pokud vás naše výrobky zaujaly a chcete využít zajímavých slev a dárků - kontaktujte nás přes formulář, nebo messenger Na setkání s vámi se těší lektorka Zen-Zai Fitness a autorka celého programu, Anita.

Diskusia