POMÁHÁM ŽENÁM NAJÍT SAMU SEBE.
  • Jmenuji se Anita Burkoň a původní profesí jsem zdravotní sestra. Jako lektorka Aerobiku, Fitness forem a Body & Mind působím od r.1999, od r.2002 jako Osobní kouč a trenér Fitness forem. Dlouholetou praxi mám jako vizážistka. Péče o tělo nejen vnitřně, ale i z vnějšku k sobě totiž neodmyslitelně patří. 
  • Problematika cvičení, zdraví ženy, správné péče sama o sebe a efektivní motivace se jeví jako nekonečný příběh a mnohdy velký problém ukrytý jinde, než se zdá. 
  • Dýchání, vhodné cvičení, funkční hluboký stabilizační systém, formování postavy a zdraví pánve jsou neustále špatně chápány. Ženy si špatně vybírají typy lekcí, nezdravé dietní programy, devastují tím samy sebe a co je tou druhou stranou mince, nevydrží dojít do svého cíle. Proč? Nemají tu správnou motivaci mnohdy ani pochopení a podporu partnera.
  • Sama jsem si prošla velice náročným, mnohdy až extrémně těžkým životním obdobím, kdy jsem se musela musela doslova poprat o své já. Ženy, které za mnou chodí mají velice často podobné cesty plné překážek,s tím spojených obrovských stresů a vůbec neví, za jakou nit chytit, kudy jít. Ani jak začít.  A ať poslouchám jakýkoli životní příběh, nejen že jej chápu ale i hluboce vnímám, a to doslova. Zažila jsem... A jak se říká, kdo nezažije - nepochopí, je to přesně tak.
  • Ženy po absolvování kurzů jsou krásnější,  rozzářenější, mají více energie a jsou celkově vitálnější. Umí lépe cvičit, vnímat své tělo a hlavně, pochopí v praxi, co znamená “mít se ráda”. 
“BUĎ SILNÁ VE SVÉM STŘEDU, A BUDEŠ SILNÁ I V ŽIVOTĚ !“
Moje oblíbené motto je nejen velmi pravdivé, ale z mé praxe i mnohonásobně odzkoušené a funkční.
Originální program ZenZai Fitness™ & Glamour Woman je  uceleným způsobem zaměřujícím se na propojení pánevního dna, hlavy a dynamiky páteře. Vše je sestavené tak, aby bylo funkční, očistné a každou z vás dovedlo tam, kde vy samy chcete být.
"NAJDI SAMA SEBE, POCHOP SVÉ TĚLO A PROBUĎ SVOJI VNITŘNÍ ŽENU!"
NABÍDKA SLUŽEB:
ODBORNÉ KURZY, WORKSHOPY,  INDIVIDUÁLNÍ PLÁNY a OSOBNÍ TRENÉR - KOUČ.
ZenZai & Biodynamika pánevního dna. Redukce váhy & Formování postavy. Intimate Healing & Harmonie ženy. Cesta bojovnice. ZenZai Fitness & Intim Fitness. Glamour Woman. Program pánevního dna. Detox program. Jógové cvičební & Relax metody. Aromaterapie. Body & Mind. Specializace na Core-Balance. Podvědomí & Klíč k sobě samé. Konzultace & Partnerství.  Cranio-Sacral & Dynamika páteřního kanálu. Osobní & Týmový koučink.
Ojedinělé techniky vycházející z pradávných nauk a kombinace metodik nastavených pro současný životní styl.Tento cvičebně-relaxační program velice silně harmonizuje tělo, rozproudí zablokovanou energii a uvolní spasmy v pánvi. Je vhodný pro všechny ženy, které chtějí najít samu sebe, pochopit vnitřní dynamiku a srovnat si svoji ženskost, vyladit případné tělesné neduhy a posílit pánevní dno.Její účinky jsou velice široké.Pomáhá např. při hormonálních dysbalancích, je vynikající jako doplněk při redukčních programech a v neposlední řadě při plánovaném těhotenství. 

Pro konkrétní termín a podmínky je nutná domluva na č.770627333, studio ZenZai Fitness Blansko

Na setkání s vámi se těší autorka programu pro ženy Anita