Nabídka workshopů je obsáhlá, variabilní a stále pracujeme na dalších zajímavých tématech a praktických lekcích.

V případě, že vás zaujal jakýkoliv konkrétní workshop či kurz, nebo chcete vytvořit akci přímo na míru, stačí vyplnit kontaktní formulář, či napsat mail s požadavkem a vše s vámi pečlivě připravíme. 

Podmínky pro pořádání akcí s delším dojezdem je limitováno počtem účastníků daného kurzu. 

Působíme po celé ČR, chystáme Slovensko, a aktuálně připravujeme termíny pro oblast Praha a Trutnov. 

Od 1.3.2020 jsme pro vás připravili některé online kurzy zadarmo.

On-line kurz zdarma. Zdravá pánev = Zdravá a vitální žena.

On-line kurz zdarma. Zdravá pánev = Zdravá a vitální žena.

Začněte vnímat svou vnitřní sílu a zvládnete cokoliv

INTIMATE HEALING

Co to vlastně znamená? Spojení těchto dvou nenápadných slov v sobě ukrývá velice zajímavé a hlavně široké téma. Je to v podstatě intimní ozdravení, je to hlavně cesta k sobě samé. Je to cesta, na které třeba I zakopnete, možná spadnete, ale o to více je nutné se zvednout a jít dál.  Padat v životě budete, s tím se smiřte. Pády jsou součástí našich životů, a je nesmysl si myslet, že tomu tak není a nebude. A právě v oblasti svého vlastního nitra, svého intimna, které si tak rády střežíme, máme spoustu takových pádů, velkých traumat, bolestí a hlubokého nepochopení sebe samé.

Vlastní intimita a sexualita samotná, která je mnohdy vyzdvihována, aby zase mohla být uschována v naší duši, v našem tajemnu, je tím klíčem ke svému nitru. Akorát je třeba držet v rukách ten správný klíč, a otevírat ty správné dveře! Není to jen v samotné péči o tělo ve snaze vypadat dobře. Vše má mnohem hlubší podtext, jak vlastně vnímat sebe samu. Na setkání s vámi se těší Anita.

Kontaktní formulář najdete na našem blogu: www.zenzai.cz , nebo nás kontaktujte níže v emailu Chakra Original. 


Chakra Original & ZenZai Fitness

Chakra Original & ZenZai Fitness

Chakra Original a Zenzai Fitness tvoří dokonalé spojení pro péči o zdraví ženy, vitalitu a krásu. 

V uceleném fitness programu se naučíte vnímat své tělo do hloubky, správně dýchat a vnímat své svaly tak, aby cvičení bylo efektivní, smysluplné a aby vás dovedlo ke zdraví. Yoni vajíčka jsou vynikajícím doplňkem pro každou ženu, ale stále je kolem nich spousta tabu a neznalostí. Rozhodli jsme se proto připravit pro vás velice zajímavý cvičební program, který je ojedinělý ve své hloubce a v propojení cvičení celého těla, nejen pánevního dna, jako celku.

Termíny pro rok 2020 právě připravujeme. V případě zájmu o tento typ workshopu a nevyhovuje vám místo konání, je možné zajistit jej přímo u vás. Konkrétní podmínky plánujeme pak společně, vč.cenové relace.

Chakra Original a Zenzai Fitness tvoří dokonalé spojení pro péči o zdraví ženy, vitalitu a krásu. 

Vystudovaná zdravotní sestra a velice zkušená lektorka fitness forem s praxí více než 20 let, vás celým programem provede a naučí vás vnímat svoji pánev, jednotlivé svaly a pohyb. Trápí vás cysty, migrény, bolestivá menstruace, plánujete otěhotnět, máte blokace v těle, zádech, chcete zhubnout a stále se nedaří, nebo nevíte zkrátka jak a kde se sebou začít? Tento kurz/workshop vhodný absolutně pro všechny ženy, které se chtějí posunout vpřed a pochopit, že vitalitu a zdraví vlastního těla a vlastní ženy nám nikdo zadarmo nedá.

Pojďte zažít příval energie, vyčistit si své tělo i mysl a zjistit, že yoni vajíčka jsou skvělým doplňkem, který vám nesmí doma chybět!

JE NA ČASE MILOVAT, UVOLNIT SVOU SÍLU A VÁŠEŇ, JE NAČASE MÍT SE KONEČNĚ OPRAVDU RÁDA! JE ČAS PRO VNITŘNÍ REVOLUCI!

V rámci tohoto projektu máte možnost získat yoni vajíčka zdarma, nebo za velice výhodnou, až skoro symbolickou cenu. Sledujte nás na FB, INST a web stránkách  https://www.chakra.cz   . Konkrétní informace a vše potřebné s vámi vykomunikujeme  po vyplnění formuláře /níže/. Lze objednat i individuální program na míru. 


ZenZai & Harmonie ženy

ZenZai & Harmonie ženy

Kompletní program Zen-Zai je zaměřený na zlepšení stagnující energie v těle, zdraví, partnerský a osobní život. Zlepšení psychiky a odbourání stresu, nejen že je velice důležité, ale dokonale třeba pomáhá při redukci váhy. Níže uvedené terapeutické techniky se vzájemně prolínají a tím, že má každý svoji cestu, má své specifické nároky, pak má i individuální přístup.

Terapie jdoucí až do podstaty vaší duše. Propojením pradávných technik a moderních poznatků  moderní ''medicíny'' si uvědomíte sebe samu v tom nejhlubším nitru svého já. Omladíte svoje buňky, osvěžíte své tělo a vnitřní krásu.

Jako vystudovaná zdravotní sestra, letitá lektorka fitness a oficiální lektor STOB proti obezitě jsem vytvořila ucelený koncept, ke kterému jsem přidala své osobní zkušenosti v terapeutických metodách, které výrazně ovlivňují, značně zlepšují a hlavně uzdravují náš život. 

- Harmonie Zdraví & Krásy. Velmi funkční program pro posílení imunity. Velmi kvalitní doplňky stravy za dostupnou cenu, jako  účinná prevence před virovými nemocemi a pro posílení zdraví. Měření zdraví pomocí zařízení K.O.S. Produkty krásy a antibakteriálního zboží přímo do výrobce. V košíku firmy navíc se slevou 23%.

- Marma Terapie je velmi účinná pro odbourávaní stresu, zklidněňí a uvolnění. Velmi účinné pro lepší funkci paměti. Dokonale vyčistí a odlehčí přetížení mozku (či jiné části těla), uvolňuje spasmy a navrací harmonii do těla.

- Biodynamika a energie pánevního dna: práce na kompletní harmonizaci a uzdravení pánevního dna. Od spodní základní  čakry se odvíjí vše v našem životě. Prevence proti nemocem, zlepšení a zesílení prožitku v intimním životě, pomoc při plánovaném těhotenství, boletivé menstruaci. Nefunkčnosti hlubokého stabilizačního systému atd.

- Léčebné kódy:  velmi účinná metoda podle Dr.Loyda, kdy nacházíme příčiny v paměťových buňkách a jejich uložených vzorců v podvědomí většinou nesené z dětství. Vynikající metoda pro lepší život, partnerství a zdraví. 

- Cranio-Sakral Therapy: skvělá metoda pro harmonizaci těla. Optimalizuje nervový a hormonální systém. Odstraňuje negativní tělesné a emocionální účinky stresu. Posiluje odolnost vůči onemocněním. Spouští se samoléčivé mechanismy v těle! 

- Intimate Healing: poradenství pro spokojené partnerství a zdraví. Být spokojená sama se sebou a se svým partnerem je základ pro šťastný a úspěšný život. 

- Chakra Original: minerály a polodrahokamy všeobecně jsou tu od nepaměti a jejich síla značně ovlivňuje náš život, naše zdraví,  energii v našich domovech..  Naše produkty jsou zacílené na zlepšení a uzdravení  pánevního dna, zlepšení intimního života a všeho krásného v nás samých. Ráda vám poradím a vyberu minerál podle vaší potřeby, osobnosti, intuice.

Neváhejte mne kontaktovat pro více informaci z programu Zen-Zai Fitness (viz kontaktní formulář) a získejte hodnotný dárek od Chakra Original. Na setkání s vámi se těší Anita Burkoň.


Biodynamika & Energie pánevního dna

Biodynamika & Energie pánevního dna

Velice praktický workshop pro všechny ženy, které pochopily, že oblast pánve a ženských orgánů je alfa & omega vnitřní radosti a zdraví. Naučíte se pracovat samy se sebou a vnímat do hloubky své tělo.

Nacvičíte si správné dýchání a budete umět najít svůj vlastní tichý bod. Zaměříme se na odstranění blokací v pánvi a aktivaci hlubokých svalů. Rozvolníme a zvýšíme vlastní energii jemnou dotekovou technikou. Vysvětlíme si, jak účinně zpevnit břišní stěnu a posilovat svaly po císařského řezu, či jiném zákroku. Zjistíte také, že hubnutí není zase takové drama, jen je třeba najít tu správnou cestu. Dozvíte se, jak správně používat pomůcky Chakra, které mají mnohem větší hloubku, než jen v intimitě samé. Pochopit své vnitřní "já" je cesta někdy dlouhá, ale každý krok tímto směrem je uzdravujícím procesem po všech stránkách. Workshopy pro ženy Chakra Original lze po domluvě uspořádat kdekoliv v České republice. Na setkání s vámi se těší Anita Nadette Burkoň. Kontaktní formulář k vyplnění níže.