Nabídka workshopů je obsáhlá, variabilní a stále pracujeme na dalších zajímavých tématech a praktických lekcích.

V případě, že vás zaujal jakýkoliv konkrétní workshop či kurz, nebo chcete vytvořit akci přímo na míru, stačí vyplnit kontaktní formulář, či napsat mail s požadavkem a vše s vámi pečlivě připravíme. 

Podmínky pro pořádání akcí s delším dojezdem je limitováno počtem účastníků daného kurzu. 

Působíme po celé ČR, chystáme Slovensko, a aktuálně připravujeme termíny pro oblast Blansko, Brno.

Aromaworkshop Nobilis Tilia

Aromaworkshop Nobilis Tilia

Setkání s aromaterapii & Témata workshopu Nobilis Tilia:

- co je aromaterapie?

- éterické oleje

- hydroláty

- rostlinné oleje

- kontraindikace

- hlavní způsoby použití éterických olejů v aromaterapii

- namíchání vlastního aromaterapeutického parfému

Povídání o tom jak se aromaterapie používá, jak si vybrat kvalitní éterický olej a jak působí na náš organismus, proč je dobré míchat směsi a jak na to. Jak pracovat s domácí lékarničkou.

Termín konání je: 15.7.2020 v 18:00 hodin studio pro ženy ZenZai Fitness Blansko

Rezervujte si místo vyplněním kontaktního formuláře, nebo volejte na tel.: 770627333 Anita


On-line kurz zdarma. Zdravá pánev = Zdravá a vitální žena.

On-line kurz zdarma. Zdravá pánev = Zdravá a vitální žena.

Začněte vnímat svou vnitřní sílu a zvládnete cokoliv

INTIMATE HEALING

Co to vlastně znamená? Spojení těchto dvou nenápadných slov v sobě ukrývá velice zajímavé a hlavně široké téma. Je to v podstatě intimní ozdravení, je to hlavně cesta k sobě samé. Je to cesta, na které třeba I zakopnete, možná spadnete, ale o to více je nutné se zvednout a jít dál.  Padat v životě budete, s tím se smiřte. Pády jsou součástí našich životů, a je nesmysl si myslet, že tomu tak není a nebude. A právě v oblasti svého vlastního nitra, svého intimna, které si tak rády střežíme, máme spoustu takových pádů, velkých traumat, bolestí a hlubokého nepochopení sebe samé.

Vlastní intimita a sexualita samotná, která je mnohdy vyzdvihována, aby zase mohla být uschována v naší duši, v našem tajemnu, je tím klíčem ke svému nitru. Akorát je třeba držet v rukách ten správný klíč, a otevírat ty správné dveře! Není to jen v samotné péči o tělo ve snaze vypadat dobře. Vše má mnohem hlubší podtext, jak vlastně vnímat sebe samu. Na setkání s vámi se těší Anita.

Kurz / Workshop Intimate Healing:

- zdravá pánev = zdravá a vitální žena

- intimita & partnerství

- začněte vnímat svou vnitřní sílu a zvládnete cokoliv

Nyní aktuálně On-line kurz Intimate Healing v hodnotě 1999,-Kč zcela zdarma na našem blogu: https://www.zenzai.cz/


Biodynamika & Energie pánevního dna

Biodynamika & Energie pánevního dna

Velice praktický workshop pro všechny ženy, které pochopily, že oblast pánve a ženských orgánů je alfa & omega vnitřní radosti a zdraví. Naučíte se pracovat samy se sebou a vnímat do hloubky své tělo.

Nacvičíte si správné dýchání a budete umět najít svůj vlastní tichý bod. Zaměříme se na odstranění blokací v pánvi a aktivaci hlubokých svalů. Rozvolníme a zvýšíme vlastní energii jemnou dotekovou technikou. Vysvětlíme si, jak účinně zpevnit břišní stěnu a posilovat svaly po císařského řezu, či jiném zákroku. Zjistíte také, že hubnutí není zase takové drama, jen je třeba najít tu správnou cestu. Dozvíte se, jak správně používat pomůcky Chakra, které mají mnohem větší hloubku, než jen v intimitě samé. Pochopit své vnitřní "já" je cesta někdy dlouhá, ale každý krok tímto směrem je uzdravujícím procesem po všech stránkách. Workshopy pro ženy Chakra Original lze po domluvě uspořádat kdekoliv v České republice. Na setkání s vámi se těší Anita Nadette Burkoň. Kontaktní formulář k vyplnění níže.