ZenZai & Biodynamika pánevního dna je program určený pouze pro ženy.

Energie v pánvi by měla volně proudit. Pokud je zablokovaná a stagnující, má to svůj původ mnohem hlouběji, než si mnohdy myslíme. Takováto místa společně najdeme, odstraníme a pomocí léčebné techniky, která je velice příjemná, ozdravná, a vitalizující, pracujeme na kompletní harmonizaci pánevního dna. Ruku v ruce s tím souvisí zlepšení funkčnosti pochvy a úprava střevních funkcí a močového měchýře. Uvolňující proces pak zbavuje tuto oblast nadměrného napětí a zlepšuje funkci dalších orgánů. Emoční bloky, frustrace a staré kódy nám oblast pánevního dna devastují. V momentě, kdy je v nerovnováze pánev, je v dysbalanci celá páteř a už jsme u dalších, na to navazujících zdravotních potíží nejen žen.

S ohledem na tuto obsáhlou a hlubokou problematiku doporučuji navštívit nejen individuální terapii, ale i skupinový workshop.  Naučíte základní cviky na zpevnění pánevní oblasti, zvýšení pružnosti, pohyblivosti rozproudění energie směřující od pánve směrem po páteřním kanálu k hlavě.  Naučíte se zvyšovat své vlastní vnímání, zlepšíte si svůj intimní život a milování tak bude hlubší a více naplňující, což je velice ozdravný proces sám o sobě.

Dlouhodobé výsledky pak snižují bolestivost, zlepšují a upravují menstruaci, rozpouští cysty a celkově vitalizují tělo. Vynikající je také při plánování těhotenství a zvláště tam, kde se dlouhodobě nedaří otěhotnět.

Úvodní konzultace zdarma.

- zakoupení Yoni vajíček nebo jiného léčivého minerálu zn. Chakra Original 

- pro stálou klientelu nyvštěvující lekce či jakýkoliv program Zen-Zai Fitness

- při předplacené permanentce 10ti a více hodin z programu ZenZai Fitness & Harmonie ženy

Doplňující informace: 

Léčebné techniky se vzájemně prolínají a tím, že má každý svoji cestu, má své specifické nároky, pak má i individuální přístup. Propojením pradávných technik a poznatků  moderní medicíny si uvědomíte samu sebe v tom nejhlubším nitru svého já.  Omladíte svoje buňky, osvěžíte tělo a objevíte svoji vnitřní krásu. Jdete až do hluboké podstaty vlastní duše.

Jako vystudovaná zdravotní sestra, lektorka  programu STOB proti obezitě, instruktor Body & Mind a Fitness forem jsem propojla veškeré zkušenosti z více jak 20ti leté praxe v ucelený koncept. K němu jsem přidala své osobní zkušenosti v meditačních a terapeutických metodách, které výrazně ovlivňují, značně zlepšují a hlavně uzdravují náš život.

Na setkání s vámi se těší Anita.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná