POMÁHÁM ŽENÁM NAJÍT SAMU SEBE.
  • Jmenuji se Anita Burkoň a původní profesí jsem zdravotní sestra. Jako lektorka Fitness forem a Body & Mind působím od r.1999, od r.2002 jako Fitness trenér & Osobní kouč.
  • Po celou dobu, co jsem v tělocvičně a mezi ženami zjišťuji, že problematika cvičení, zdraví ženy, správné péče sama o sebe a efektivní motivace se jeví jako nekonečný příběh a mnohdy velký problém ukrytý jinde, než se zdá.
  • Dýchání, vhodné cvičení, funkční hluboký stabilizační systém, formování postavy a zdraví pánve jsou neustále špatně chápány. Ženy si špatně vybírají typy lekcí, nezdravé dietní programy, devastují tím samy sebe a co je tou druhou stranou mince, nevydrží dojít do svého cíle. Proč? Nemají tu správnou motivaci mnohdy ani pochopení a podporu partnera.
  • Sama jsem si prošla velice náročným, mnohdy až extrémně těžkým životním obdobím, kdy jsem se musela musela doslova poprat o své já. Ženy, které za mnou chodí mají velice často obrovské stresy a vůbec neví, za jakou nit chytit, kudy jít. Ať slyším jakýkoli životní příběh chápu jej. Zažila jsem... A jak se říká, kdo nezažije - nepochopí, je to přesně tak. Ženy při správné motivaci a vhodném cvičení mají čím dál lepší výsledky. Došlo mi, že to neskutečně funguje. Že ženy jsou hezčí, zdravější, umí cvičit a hlavně, pochopí v praxi, co znamená “mít se ráda”.
“BUĎ SILNÁ VE SVÉM STŘEDU, A BUDEŠ SILNÁ I V ŽIVOTĚ !“
Toto motto je velmi pravdivé, a z mé praxe mnohonásobně odzkoušené a funkční.
Dlouholetou a hlubokou praxí práce s ženami a samozřejmě i sama se sebou, jsem vytvořila originální program ZenZai Fitness™ & Glamour Woman. Jedná se o ucelený systém cvičebně motivační metodiky. Zaměřuji se na propojení pánevního dna, hlavy a dynamiky páteře. Vše je sestavené tak, aby bylo funkční, očistné a každou z vás dovedlo tam, kde vy samy chcete být.
"NAJDI SAMA SEBE, POCHOP SVÉ TĚLO A PROBUĎ SVOJI VNITŘNÍ ŽENU!"
NABÍDKA SLUŽEB:
ODBORNÉ KURZY, WORKSHOPY, SEMINÁŘE, INDIVIDUÁLNÍ PLÁN & OSOBNÍ TRENÉR - KOUČ.
ZenZai & Biodynamika pánevního dna. Redukce váhy & Formování postavy. Intimate Healing & Harmonie ženy. Cesta bojovnice. K-O-S. ZenZai Fitness & Intim Fitness. Glamour Woman. Program pánevního dna. Detox program. Jógové cvičební & Relax metody. Aromaterapie. Body & Mind. Specializace na Core-Balance. Podvědomí & Klíč k sobě samé. Konzultace & Partnerství.  Cranio-Sacral & Dynamika páteřního kanálu. Osobní & Týmový koučink.
Napište mi a zjistěte více. Na setkání s vámi se těší Anita, tel: 770627333
Nová zákaznice - úvodních 30 minut konzultace zdarma

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná