Certifikované Yoni vajíčka

Certifikát pravosti yoni vajíčka je vydám pouze tehdy, pokud je na celém povrchu 100% čisté, přírodní z daného druhu minerálů, bez výskytu jakékoliv chemie, barviv či jiného druhu minerálu nebo inkluze.

 

U intimního a erotického zboží z přírodních minerálů je důležitá kvalita a čistota každého polodrahokamu obzvlášť ve formě Yoni vajíčka

Dilda a anální kolíky jsou certifikována na požádání zákazníka za příplatek 1000,-Kč/Ks. 

Doba dodání certifikace je 20 dní. Vzhledem k tomu, že minerály Chakra Original pocházení z jedné výroby, tak je dostačující certifikace u daného Yoni vajíčka, například Růženín Yoni, dildo a anální kolík jsou z jednoho druhu kamene.

 

Jak a kdy v e-shopu Chakra Original vznikla myšlenka pravidelně certifikovat minerály a polodrahokamy? 

V červenci 2019  jsme plně převzali značku e-shopu Chakra Original i s momentálními skladovými zásobami Yoni vajíček, přírodních dild a análních kolíku. Chtěli jsme mít absolutní jistotu o kvalitě a čistotě zboží.

Bohužel se stalo to čeho jsme se obávali. Například u Jadeitu nastalo velké prozření, kde bylo zjištěno,  že na místo Jadeitu (který na Evropském trhu v podstatě jako originál neexistuje - a pokud ano, tak je stejně drahý a vzácný jako Smaragd). Z tohoto důvodu nemáme v nabídce Jadeit, ale nové a svým rozsahem velmi zajímavé minerály Antigorit a Lizardit. 

Ironie celé výše uvedené akreditované atestace je také to, že tkz."obchodník" co nám předal značku a zboží Chakra Original  v roce 2019 si založil svůj nový e-shop s Yoni vajíčky a dokonce nabízí své Yoni vajíčka do největších slevových webu, erotických sexshopu a celkově na internetu v Česku.

 

Certifikace minerálu nerozlišuje z jakého kontinentu pochází daný druh kamene (pro energii minerálů a celkovou čistotu kamene to není podstatné). 

Nejdůležitější je 100% povrchová čistota a také to, že polodrahokam Chakra Original - Yoni vajíčko, dildo, nebo anální kolík je z jednoho kusu bez chemických přísad, lepidel a jiných nečistot.

 

Heuréka
CHAKRA ORIGINAL na Firmy.cz
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Živé firmy
Facebook
Tento web využívá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí