(V současné době připravujeme úplně nový web pro ženy s novinkami, který bude připravený k 30.7.2021 a nebude napřímo spojený s intimními minerály a Yoni  egg z e-shopu https://www.chakra.cz/chakra-original-e-shop)

Stejně, jako nejde vycvičit jeden sval a myslet si, že tělo bude vypadat perfektně, stejně tak nejde pojmout svoji ženskost tím, že pouhým používáním yoni vajíček vše najednou začne fungovat. Své tělo je třeba vnímat komplexně a starat se o sebe tak, aby bylo v harmonii.  Yoni vajíčka a ostatní Chakra pomůcky jsou jednou z cest, jak na sobě pracovat. Je třeba si uvědomit, že péče o své tělo je celoživotní, a s postupujícím věkem klade stále vyšší nároky. Určitě je lepší být fit, svěží a vitální do vysokého věku, a život si užívat, než mít zdravotní potíže a stárnout s vizí, že budu nosit plenky...

Čím dříve se o sebe začnete správně starat, tím snadnější pro vás bude přijímat životní cestu, své tělo i zdraví. Bohužel i nemožnost otěhotnět je stále více u mladých žen alarmujícím "problémem". A mnohdy stačí málo k tomu, aby se vše povedlo. 

Kompletní program ZenZai Fitness & Chakra original je zaměřený na probuzení svého "JÁ".  Odblokování stagnující energie v těle, zlepšení intimního a osobního života, zhubnutí nějakých těch centimetrů, zlepšení zdravotního stavu i psychiky a celkového omlazení. Níže uvedené meditační a terapeutické techniky se vzájemně prolínají tím, že má každý svoji cestu, má své specifické nároky, pak má i individuální přístup. Terapie jdoucí až do podstaty vaší duše. Propojením pradávných technik si uvědomíte sebe samu v tom nejhlubším nitru svého já. Omladíte svoje buňky, osvěžíte své tělo a vnitřní krása, která je ukrytá v každém z nás se tak bude moci projevit ve své celistvosti. 

Náš program pro ženy je uceleným konceptem a každá jednotlivá část do sebe zapadá. Už je jen na každé z vás, jakou cestou se vydáte. Zda využijete pouze našeho e-shopu, nebo se zapojíte do našeho programu a získáte tak i další slevy a výhody.